Foto: Busulis un ”Baritoni” svīst sporta zālē! Dziedātāji demonstrē pirmos tievēšanas rezultātus

2 komentāri
Foto: Busulis un ”Baritoni” svīst sporta zālē! Dziedātāji demonstrē pirmos tievēšanas rezultātus
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Jau divas nedēļas dziedātājs Intars Busulis un grupa ”Baritoni” uzsākuši tievēšanas maratonu. Tievēšana norisinās sadarbībā ar MonacoFit.com. Dziedātāji nopietni pievērsušies veselīgam dzīvesveidam un priecājas par pirmajiem rezultātiem.

Šonedēļ ”Baritoni” un Intars Busulis pirmo reizi kopā devās uz sporta zāli un demonstrēja nedēļas laikā mājas apstākļos veikto aktivitāšu augļus.

Puiši uzmanīgi klausījās treneres Paulas Freimanes teiktajā, vēroja rādītos vingrinājumus un ar entuziasmu iesaistījās to izpildē.

Treniņu gan Paula, gan mākslinieki novērtēja kā produktīvu un motivējošu turpināt darboties un iegūt kārotās auguma formas.

Pēc pirmās nedēļas nosveroties dziedātāji var priekā gavilēt, ir zaudēts daudz svara. Tas parāda, ka pilnvērtīgi un veselīgi ēst, kā arī veltīt stundu laika sportam ir atmaksājies.

Pēc pirmās nedēļas Ingars zaudējis piecus kilogramus, Normunds septiņus kilogramus, Mārtiņš piecus kilogramus, bet Artūrs un Intars katrs pa četriem kilogramiem.

MonacoFit.com seja, trenere Paula Freimane stāsta, ka mākslinieku nospraustais tievēšanas laiks – divi mēneši, ir maz, bet tajā pašā laikā daudz, lai paspētu sasniegt mērķus.

”Kopīgajos treniņos veiksim vairumu vingrojumu no tiem, kuri redzami mūsu aplikācijā. Tā varēšu kontrolēt, lai arī mājās puiši visu darītu pareizi. Viņiem katru nedēļu radīsies jauni jautājumi, kurus izrunāsim treniņu laikā. Ja kādam pazudīs motivācija, tad tikšanās reizē varēs parunāt ar mani, kolēģiem un motivācija atgriezīsies,” smaida Paula.

Fitnesa trenere uzskata, ka motivācijai nevajadzētu pazust, jo, kas tad īsti ir motivācija? Tas ir gribasspēks, pašmērķis. Mākslinieki visiem izziņojuši, ka tievē, tas ir papildu spiediens neatkāpties no saviem vārdiem, vēl papildus ir komanda, kuru nevar pievilt.

”Puišiem ir zināms, ka 16. decembrī izaicinājums beidzas, viņiem ir konkrēts mērķis un galapunkts. Mērķi palīdz trenēties, kad viens mērķis sasniegts, ir jānosprauž nākamais. Bezmērķīga trenēšanas var kalpot kā dzinulis motivācijas trūkumam, bet šeit ir mērķis,” nosaka Paula.

MonacoFit.com izstrādātā aplikācija puišiem ir ļoti piemērota, jo viņiem ir maz brīvā laika. Vingrinājumi rada iespēju sportot mājas apstākļos, piemērojoties savam brīvajam laikam.

2 komentāri