Komentāri
Foto: arī šogad kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa neaizmirst par kāzu gadadienas tradīciju
IEVA VIZULE

Kristīgās mūzikas izpildītāja, “X Faktora” 2018. gada pretendente Dita Svarupa nosvinējusi ceturto kāzu gadadienu. Kā jau ierasts gadadienā, viņa un vīriņš tērpj mugurā laulību dienai iegādātos tērpus un iemūžina īpašo dienu skaistā fotosesijā.

Skaistās fotosesijas bildes Dita publiskoja sociālajos tīklos un bilžu parakstā prātoja par laimīgas laulības noslēpumu.

Skaisti foto: Ceļojuma laikā Dita Svarupa nosvin trešo kāzu jubileju un īsteno īpašu gadadienas tradīciju

Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis

”Laimīgas laulības noslēpums? Tāda nav. Mēs visi šīs lietas ļoti labi zinām. Nav nekāda noslēpuma. Kas ir vajadzīgs? Kopt un rūpēties vienam par otru, būt par palīgu un atbalstu. Uzklausīt un sadzirdēt,” sociālajā tīklā ”Instagram” prāto Dita.

Dziedātāja domā, ka veiksmīga laulība neveidojas pati no sevis, ir vajadzīgs laiks, kuru veltīt otram, būt divatā un iet uz randiņiem.

Dita Svarupa nosvin Amiēla mēneša jubileju, publiskojot skaistas fotogrāfijas

View this post on Instagram

Laimīgas laulības noslēpums? Tāda nav. Mēs visi šīs lietas ļoti labi zinām. Nav nekāda noslēpuma. Kas ir vajadzīgs? Kopt un rūpēties vienam par otru, būt par palīgu un atbalstu. Uzklausīt un sadzirdēt. Bet kā tas var veidoties? Pats no sevis nē. Bet VELTOT LAIKU viens otram, būt divatā, iet R A N D I Ņ O S. Manuprāt, šis ir tas “noslēpums”. Jāpalabo prioritātes, ja “laika nav”. Tas var būt grūti. Ļoti grūti citreiz. Bet, ai, kā vajag! ☀️❤️ #RD_Svarupi • • • • #RD_4year #anniversary #wedding #weddingbirthday #family #love #marriage #happy #happyplace #hubby #husband #wifey #wife #couple #couplephotography #canon #teamcanon #autumn #autumnishere #autumniscoming #leaves #leaf #weddingphotography

A post shared by DITA SVARUPA (@d_tta) on

Dziedātāja Dita Svarupa otro reizi kļuvusi par māmiņu

”Manuprāt, šis ir tas “noslēpums”. Jāpalabo prioritātes, ja “laika nav”. Tas var būt grūti. Ļoti grūti citreiz. Bet, ai, kā vajag!” Dita aicina pārus pavadīt laiku kopā.

Dita nenoliedz, ka viņai ar vīru attiecībās iet gluži kā visiem – pa kalniem un lejām, bet pāris apzinās, ka kopā vienmēr ir vislabāk!

Foto: dziedātāja Dita Svarupa neparastā veidā atklāj gaidāmā bērna dzimumu