2 komentāri
Foto: Adrianas Miglānes grūtnieces puncītis ievērojami paaudzies

Jaunā dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne marta nogalē paziņoja, ka viņa ir pirmā bērniņa gaidībās. Nu topošā māmiņa publicējusi kadru, kas ļauj novērtēt, cik strauji pa šo laiku paaudzies viņas vēderiņš.

Nedēļas izskaņā Adriana Miglāne prāvo atbalstītāju pulku sociālajos tīklos aplaimojusi ar skaistu fotogrāfiju, kurā viņa gaidību laikā tapusi iemūžināta pavasarīgā ainavā.

Dziedātāja ne tikai devusi iespēju novērtēt sava auguma izmaiņas, esot pirmā bērniņa gaidībās, bet arī atklājusi, cik laimīga jūtas grūtniecības laikā.

“Pirmo reizi dzīvē es zinu, kas ir visskaistākā sajūta pasaulē – nesāt zem savas sirsniņas vēl vienu mazu sirsniņu!

Tik skaists ir šis laiks, tik patīkami ir just un izbaudīt. Tāda sajūta, ka šobrīd esmu pilnīgi cits cilvēks, ka manai mīlestībai nav izmēra un gala pret savu mazo sirsniņu,” vietnē “Instagram” raksta Adriana.

Bildīte ātri vien izpelnījusies dziedātājas fanu un draugu sajūsmu, un ļaudis topošajai māmiņai novēlējuši izbaudīt šo laiku no visas sirds. Atbalstītāju pulkā ir arī populāri ļaudis – dziedātājs un pasākumu vadītājs Roberto Meloni, mūziķe Māra Upmane-Holšteine, uzlecošās zvaigznes Patrisha un Agnesse.

Kā iepriekš vēstījusi Adriana, gaidāmais bērniņš būs zēns.

Adriana Miglāne pastāsta, kā veģetatīvā distonija ietekmē viņas grūtniecību