Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru

6 komentāri
Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru
INSTAGRAM

Vasaras otrajā pusē dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmajam bērniņam. Nu skatuves māksliniece sociālajos tīklos publiskojusi bildīti, kas pilnībā ļauj novērtēt, kā viņai pa šo laiku veicies ar formas atgūšanu.

Jaunās dziedātājas Adrianas Miglānes dēliņš pasaulē nāca 14. augustā, un puisēnam tika dots vārds Hugo. Vairāk par Adrianas dzemdību pieredzi lasi šeit!

Nu Adriana kļuvusi par vienu no populārākajām “Instagram” mammām un vietnē dalās ar kadriem un ierakstiem par to, kā izbauda māmiņas statusu.

Dziedātājas plašajam atbalstītāju pulkam jau vairākkārt bijusi iespēja novērtēt arī viņas auguma aprises pēcdzemdību periodā. Savukārt šonedēļ dziedātāja visā godībā faniem atrādījusi vidukli, kas ir apskaužami slaids.

“Ir pagājuši trīs mēneši un sāku atgūties, bet es arī strādāju pie tā, darot 100 darbus dienā jeb esot mamma,” pie bildītes, kas publicēts viņas “Instagramm” foto blogā, raksta Adriana, ierakstu papildinot ar tēmturi “mammassapratīs”.

Dziedātāja jau pamanījusies atgūt satriecošu formu, ko viņa faniem ļāvusi novērtēt pieguļošās džinsu biksēs un īsā topiņā.

Fotogrāfija nav palikusi bez ievērības dziedātājas atbalstītāju vidū – daudzas māmiņas steigušas slavēt Adrianu par izcilajiem rezultātiem un pēc dziedātājas aicinājuma dalījušās arī savā pieredzē, kā pēc bērniņa laišanas pasaulē izdevies atgūt formu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!