3 komentāri

Ne visiem, kuriem mūzika ir sirdī, kuri vēlas dziedāt uz skatuves, ir talants, kā arī gana izkopta balss, lai to paveiktu. Viena no šādām šova pretendentēm ir skaistā liepājniece Everita Lukjanova.

Divdesmit četrus gadus vecā šova pretendente tikai mēnesi pirms televīzijas atlases sākusi apmeklēt vokālo pedagogu, lai pareizi iemācītos dziedāt izvēlēto dziesmu.

Tā kā atrast piemērotu fonogrammu, neizdevās Everita izvēlējās dziedāt acapella, kas izraisīja tikai papildus uztraukumu.

Pašreiz jauniete nestrādā, bet plāno kļūt par aktrisi, jo viņai ir liela mīlestība pret uzstāšanās mākslu. Viņa nevēlas teikt, ka šo profesiju vēlas pamēģināt, Everita grib, lai viss izdodas!

Uzejot uz šova skatuves, jauniete neslēpj, ka viņu dziedam ir dzirdējusi tikai pasniedzēja un mamma, kura teica, ka mājās izvēlētā dziesma izklausās labi.

Everita ”X Faktorā” ir ar savu mīlestību pret mūziku un neprezentē sevi kā gatavu dziedātāju.

Pēc skaistās sievietes uzstāšanās Intars Busulis jautāja, vai, mācoties dziesmu, viņai bija kāds pavadījums?

Izrādījās, ka pasniedzēja piespēlēja uz klavierēm, kas atvieglojis procesu.

Aija Auskāpa ilgi vēroja šova pretendenti, līdz teica, ka pirmo reizi redz, ka kāds tik skaisti uzstājas, tik šķībi dziedot!

Tas, ko viņa darījusi uz skatuves bijis pat ļoti baudāmi, bet tas, ko viņi dzirdējuši, nav bijis nekas labs.

Žūrijas locekle pamanīja Everitā aktrises talantu un teica, lai viņa obligāti iesniedz dokumentus un dodas uz iestājeksāmeniem.

Par savu uzstāšanos Everita saņēma trīs NĒ.

Skaistajai jaunietei noejot no skatuves, šova vadītājs Markus Riva novēlēja ieklausīties žūrijas labajos padomos un darīt lielas lietas!

TOP komentāri

  • Vvv
    +5 +5 0

    Vvv

    Liepājas Universitātes aktieru kurss tika ieviests pavisam nesen. Vismaz pagājušogad tādu grasījās atvērt, lai papildinātu strauji rūkošo Liepājas jauno aktieru skaitu. Tad vēl nebija skaidrs vai atvērs, vai nē, jo ne visiem šī ideja patika, bet acīmredzot atvēra. Tā ka vienmēr ir ieteicams ievākt informāciju pirms apvainot kādu prāta trulumā tāpēc, ka šis cilvēks runā kaut ko tādu, ko jūs nezināt.

    Bet dziesmu viņa gan nodziedāja diezgan šausmīgi. Galvenais, ka sākumā pat nebija īsti šķībi, bet viņa pilnībā pazaudēja dziesmas melodiju (un ir starpība vai profesionāli mūziķi apzināti uztaisa dziesmas versiju, kas ļoti atšķiras no oriģināla, profesionāls dziedātājs improvizē par dziesmas tēmu un melodiju, vai arī melodija pazūd tāpēc, ka cilvēkam vienkārši nav dzirdes un tāpēc viņš nespēj to iegaumēt un nodziedāt, kā šajā gadījumā). Bet pēc tam jau arī aizgāja šķībi.
  • Madara Ozoliņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!