Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri

”X Faktora” pretendente Everita Lukjanova pārsteidz skatītājus, žūriju ar izjustu un baudāmu priekšnesumu, tam nekaitēja pat ļoti šķībā dziedāšana. Everita mīl mūziku un tas bija jūtams viņas dziedājumā.

Portāls Skaties.lv aicināja Everitu uz sarunu, lai uzzinātu jaunietes domas par viņas uzstāšanos un mīlestību pret mūziku.

Teju uzreiz Everita izplūda asarās, tās nebija neveiksmes asaras, bet gan satraukuma.

Visu dienu viņa gaidīja, kad beidzot varēs uzstāties, uztraucās par to, ka nekas neizdosies un pēc uzstāšanās nespēja vairāk valdīt pār stresu, emocijas lauzās uz āru.

Everitas uzstāšanās X Faktorā un žūrijas komentāri

Everita nepārdzīvo neveiksmes dēļ. Viņai vairāk nav sešpadsmit gadi, lai neveiksmes izraisītu asaras. Viņa priecājas, ka atbrauca, priecājas, ka uzstājās, ka bija uz ”X Faktora” skatuves.

Liepājniece varējusi atteikties un nebraukt uz televīzijas atlases kārtu, bet ieradusies, jo mīl mūziku.

”Nav tā, ka es neapzinos savas kļūdas. Apzinos, cik neprecīzi dziedu. Nekad neesmu domājusi, ka daru to labāk par citiem, es vienkārši mīlu mūziku un gribēju uzstāties cilvēkiem,” ar asarām acīs stāsta Everita.

Skaistule nepiekrīt dziedātāja Intara Busuļa teiktajam, ka apmeklējot vokālās nodarbības viņa mēnesi no sava laika nometusi zemē.

Skaistule nepiekrīt dziedātāja Intara Busuļa teiktajam, ka apmeklējot vokālās nodarbības, viņa mēnesi no sava laika nometusi zemē.

Kā nekā Everitai bija prieks dziedāt, domāt par priekšnesumu un ļoti liela vēlme censties. Šī mēneša laikā viņas dvēsele dziedājusi.

”Liepājā negāju uz atlasi ar domu, ka mani izvēlēsies. Gāju, lai uzzinātu vai man ir talants, kuru izkopt. Domāju, ka mani neizvēlēsies, ka pārtrauks pusceļā, bet tā nenotika. Tagad domāju, kāpēc mani palaida tālāk?” aizdomājas Everita.

Jau sākoties filmēšanai Everita novēroja, ka ir daudzi, kuri ļoti labi dzied, bet daudziem talants nav izkopts, kāpēc tādi bija vajadzīgi? Pēc Everitas domām tikai, lai pasmietos un tas ir cietsirdīgi.

Jau sākoties filmēšanai Everita novēroja, ka ir daudzi, kuri ļoti labi dzied, bet daudziem talants nav izkopts, kāpēc tādi bija vajadzīgi? Pēc Everitas domām tikai, lai pasmietos un tas ir cietsirdīgi.

Savu uzstāšanos ”X Faktora” televīzijas atlasē jauniete sauc par drosmīgu momentu, kuru paveikusi tikai un vienīgi sevis dēļ.

Ir cilvēki, kuri visu dzīvi mīl sportu, bet nav talantīgi šajā nozarē, tāpat arī viņa mīl mūziku un nu pārliecinājās, ja vēlas dziedāt ir ļoti daudz un ilgi jāmācās.

Žūrijas komentārus par aktrises karjeru Everita uztver pozitīvi, jo pati nopietni apsver iespēju apgūt aktiermākslu. Viņa vēlas būt uz skatuves, grib attīstīties un priecēt cilvēkus.

Jauniete pēc profesijas ir medmāsiņa, bet darbs licis justies slikti, viņa jutusies iekšēji “izdegusi”. Radās sajūta, ka viņa “velk” dzīvi, bet tā viņai nepatīk.

”Man nav bail no skatītāju komentāriem, viedokļiem. Komentāri mani neuztrauc tik ļoti kā fakts, ka zaudēju ticību sev. Tam kaut kā būs jātiek pāri. Nebija man mērķis atbraukt un nodziedāt slikti, es centos no visas sirds, lai izdotos, tāpēc nenosodiet mani,” tā Everita.

Everita apzinās, lai uzzinātu, ko sliktu nav jādodas uz skatuves un tad jālasa komentāri par sevi vai jāklausās žūrijā, viņa var vienkārši iziet ārā un dzirdēt ko negatīvu.

”Mājās es, protams, turpināšu dziedāt, nevar jau tā ņemt un izravēt mūziku no sirds. Nekad neesmu bijusi karaoke, nezinu vai Liepājā tāda maz ir, Rīgā jums jau visa kā ir. Pa klubiem nestaigāju, tāpēc nezinu, ko viņi piedāvā,” aizdomājas Everita.

Everitai žēl savas vokālās pasniedzējas, viņa ļoti jutusi viņai līdzi, atbalstījusi un nu skatoties televizorā pārdzīvos par audzēknes neveiksmi. Domas par skolotāju atkal izsauc liepājniecē asaras.

”Kad Liepājas atlasē tiku tālāk, mamma ļoti priecājās, viņa vienmēr visā meklē pozitīvo un priecājas. Priecājas par to, ka ir ko darīt, ka ir uz ko tiekties. Mamma teica, ja nesanāks, tas nekas, būšu vismaz mēģinājusi, nebūs vēlāk jādomā un jānožēlo, ka nebiju,” stāsta Everita.

Jauniete visā ”X Faktora” pieredzē atrada arī ko pozitīvu, viņai par piemiņu paliks bildītes, video un arī jaunā kleita, kuru viņa iegādājusies speciāli šovam. Tā ir tik skaista, ka būs prieks valkāt.