Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
“Es zinu, ka esmu pietiekami labs, lai šeit būtu!” Tīrradnis “X Faktorā” ar metropoles rūdījumu – Aivo Oskis
Privātais arhīvs

Piekritu daudziem komentāriem internetā, kuri gan pēc pirmās, gan arī otrās kārtas jautāja – kas šis tāds par puisi!? Arī es iepriekš par viņu neko nebiju dzirdējis, tāpēc darba uzdevumā devos noskaidrot, kas tad īsti ir Aivo Oskis.

28 gadus vecais dziedātājs dzimis Aucē, bet pēdējos 7 gadus mitinājies Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, kas arī kalpo par iemeslu tam, ka iepriekš par viņu nekas nav dzirdēts. Tur viņš izmācījies reklāmu un mārketingu, taču tas nav bijis viņa aicinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mana kaislība ir mūzika. Arī tur, esot uz vietas, man bija iespēja ar to nodarboties, jo biju ballīšu grupas “Silver Dime” sastāvā, ar kuru uzstājāmies korporatīvajos pasākumos,” par savām gaitām Anglijā portālam Skaties.lv stāsta Aivo.

Taču tagad viņa muzikālās gaitas turpināsies Latvijā, jo nolēmis atgriezties mājās pavisam. “Pietrūka māju, un, lai kā arī nebūtu, tā ir cita valsts. Tur man bija savs loks ar cilvēkiem, bet mājās ir tā, ka cilvēki tevi saprot uzreiz,” tā Aivo.

Pašlaik puisis ir pilnībā nodevies “X Faktoram. “Ejot uz banku, man pateica, ka es esmu mājsaimnieks, jo neko nedaru. Tas skan labāk nekā bezdarbnieks,” smejot atceras dziedātājs.

Lai gan dziedāšanas pieredze Aivo ir liela, šova lielā skatuve svētdienās viņam ir un būs pavisam jauna pieredze. Savu talantu apguvis pie vairākiem pedagogiem – tādiem kā Anita Dūma un Nijole Berezina.

Aivo bija viens no tiem trim, kas kā pēdējais ieņēma vietu uz krēsla

Feminisma idejas – augstā godā un cieņā

“Tas tāpēc, ka man ir tuvas attiecības ar sievietēm ģimenē. Man ir klājies visādi, esmu piedzīvojis arī vardarbību, kas man licis domāt – kāpēc tā ir jābūt, ka kādam ir virsroka!? Un nav iespējams pamatot viedokli ar vārdiem, bet spēku,” par savu nostāju dzīvē klāsta Aivo.

Neskatoties uz to, mūsdienās viņu mulsina, kas īsti ir pareizi un kas nav. “Piemēram, ir sieviešu kārtas pārstāves, kurām šķiet, ka durvju atvēršana viņam ir nepareiza lieta. Nepārprotiet, man patīk būt džentlmenim, vienkārši bieži vien jāskatās pēc situācijas, vai tādam vispār vajag būt,” smej “X Faktora” dalībnieks.

Ģimenes dzīve – kā pasakā

Pašlaik puisis mitinās pie draugiem Jūrmalā un Baltezerā, bet ģimene dzīvo Anglijā. Viņam ir divas māsas – 25 gadīgā Krista, bet jaunākajam ģimenes loceklim Skārletai ir tikai divi gadiņi, kā arī 17 gadus vecs brālis Mārcis. Mamma pirms trim vasarām apprecējusies ar britu vārdā Pols, kurš iegrozījis Osku ģimenes dzīvi pozitīvās sliedēs.

“Mūsu ģimenes dzīve tagad tiešām ir kā pasakā. Kādreiz mums šķita, ka netiksim laukā no drausmīgās situācijas, kas mums bija, bet tagad viss ir labi!” tā Aivo. Mamma mājās audzina jauno atvasi, bet Aivo patēvs, kuru viņš uzskata par savu tēvu, Pols darbojas “Costa Coffe” kā interjera dizainers.

Pats Aivo pašlaik ir brīvs no attiecībām, par ko viņš smejoties izsakās šādi: “I’m single and ready to mingle!”

Noskaties priekšnesumu, kas no žūrijas vērtējuma tiek uzskatīts par līdz šim labāko “X Faktorā”

“X Faktors” – jauns dzīves sākums!?

Puisis ir pārliecināts, ka viņa līmenis ir atbilstošs “X Faktoram”. “Vienmēr ļoti satraucos pirms kāpšanas uz skatuves. Jūtos drausmīgi, ja neizdaru tieši tā, kā man gribējās izdarīt,” par saviem iepriekšējiem uznācieniem komentē dziedātājs, kurš, neskatoties uz visu, uzskata, ka parādījis sevi labi.

Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc Aivo pieteicies: “Es nevēlos palikt slavens, bet parādīt sevi! Šis ir kā pakāpiens, kas varētu palīdzēt pakāpties uz augšu, atrādīt savu mūziku, kā arī ļaut veidot sadarbības ar citiem mūziķiem. “X Faktors” ir iespēja!”

Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi ”X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties te.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!