“Es patiesībā nemaz necenšos atdarināt Kauperu!” Saruna ar “X Faktora” otrās sērijas sensāciju Robertu

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

0 Komentāru

10. septembra vakarā kanālā TV3 visa Latvija atkal varēja vērot šovu “X Faktors”, kur otrajā sērijā spoži sevi pieteica Roberts Eihe.

Jau pieteikumā viņš izteicās, ka draugi pamanījuši gan balss, gan vizuālo līdzību. Aicinājām viņu uz nelielu sarunu uzreiz pēc priekšnesuma.

“Šo līdzību neatklāju es, bet gan draugi un ģimene, kad sāku dziedāt pirmās dziesmiņas. Viņi tā tīri intereses pēc iedeva nospēlēt kādu “Prāta vētras” dziesmu,” smaidot atceras Roberts, kurš uz “X Faktora” skatuves par savu pārliecinošo sniegumu saņēma no žūrijas trīs “jā”.

Iesākumā viņš izpildīja 2016. gada vasaras pašmāju lielāko hitu “Debesis iekrita tevī”, bet pēc tam viņam lūdza izpildīt kaut ko no žūrijas dalībnieces Aijas Auškāpas menedžētās grupas repertuāra. Tā bija dziesma “Rudens”, kas pašam Robertam bija viena no pirmajām, ko viņš iemācījies uz ģitāras.

Jautāts, vai viņš speciāli atdarina arī Renāra Kaupera kustības, mākslinieks atbild noraidoši: “Nē! Es viņu vispār necenšos atdarināt. Dziedu arī daudzas citas dziesmas. Vienkārši viņa rakstītās dziesmas ļoti piestāv manam balss tembram,” portālam Skaties.lv atzina Eihe. “Bet tā es viņu nekādā veidā neatdarinu!”

Roberts pats raksta arī savas dziesmas, taču līdz publiskai atrādīšanai tās vēl esot procesā. Šova laikā viņš sola, ka noteikti mēģinās izkāpt no viņam piedēvētā tēla: “Pirmajā kārtā es tikai nodemonstrēju vienu virzienu, jo tādu man ir ļoti daudz. Kas zina, varbūt dzirdēsiet kaut ko no “Rolling Stones”, varbūt kaut ko no mana repertuāra. Tas būs liels piedzīvojums un pārsteigums arī man,” tā Eihe.

NOSKATIES ROBERTA PRIEKŠNESUMU ŠEIT!

0 Komentāru