165 komentāri

Par ”X Faktora” pirmā šova aprunātāko numuru kļuvusi 17 gadus vecās Anastasijas Čurnasovas uzstāšanās, kuru žūrijas eksperts Reinis Sējāns nodēvēja par ”briesmīgi sliktu” dziedāšanu. Sarunā ar Skaties.lv Anastasija neslēpj, ka tieši žūrijas uzvedības dēļ arī dziedāšana bijusi šķība.

Anastasija šovā uzstājās ar vizuāli iespaidīgu performanci, kurā dziedāšana tika papildināta ar akrobātikas elementiem. Diemžēl viņas versija par Eimijas Vainhausas dziesmu ”Back to Black” izpelnījās ļoti skarbu žūrijas kritiku un trīs ”nē”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sējāns pat neslēpa, Anastasija dziedot ”briesmīgi slikti”. Taču skatītāji ir citās domās. Neskaitāmi ļaudis sociālajos tīklos pauž viedokli, ka Anastasijas numurs bijis gana novatorisks un interesants un žūrija ”pāršāvusi pār strīpu”, tā laikā uzjautrinoties un izrādot necieņu pret to, kas notiek uz skatuves.

Sarunā ar Skaties.lv Anastasija neslēpj, – tieši žūrijas attieksme bijusi tā, kas traucējusi pilnvērtīgi parādīt savas spējas.

“Žūrija priekšnesuma laikā smējās par mani, tāpēc arī es nevarēju normāli padziedāt,” Skaties.lv paziņo Anastasija.

Meitene neslēpj, ka arī dziesma, ko viņai ieteikts izpildīt, nav bijusi īsti viņas, tāpēc arī viss beidzies tā, kā beidzies. Tomēr meitene neskumst par rezultātu, jo viens ir žūrijas viedoklis, bet otrs – ko saka skatītāji. Un otrs mūziķim ir pat svarīgāks.

Skaidrs, ka Anastastijas akrobātiskais numurs kļuvis par vienu no aprunātākajiem pirmā raidījuma uznācieniem, un tas nozīmē, ka mērķis ir sasniegts – meitene ir pamanīta!

“Katram drīkst būt savs viedoklis. Netrūkst arī tādu, kam patika. Katrā ziņā, savu karjeru nekādā gadījumā nepārtraukšu tikai tāpēc, ka ”X Faktorā” žūrijai nepatiku,” pozitīvas enerģijas pilna ir Anastasija.

TOP komentāri

 • ...
  +129 +118 -11

  ...

  Tās ir atrunas,šķībi dziedāja arī pirms sāka smietiesm.Un Citu valstu ,,x faktoros" profesionala žūrija vēl vairāk smejas.Tas ir šovs,nevis līdzjūtības kantoris.
 • Anna Klingenberga
  +95 +91 -4

  Anna Klingenberga

  Ja pret visiem žūrija būtu iejūtīga un teiktu "jā", tad kāda tā šova jēga?
  Teikšu godīgi, arī es nevarēju smieklus novaldīt. Ja nemāk dziedāt, tad nemāk. Visu nevar mācēt un gribēt. Kritika ir jāmāk pieņemt.
 • Kristine Grinvalde
  +73 +70 -3

  Kristine Grinvalde

  Anastasijai būtu arī sevī jāieklausās un jāpaklausās no malas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl