1 komentārs

Klāt jau trešā Bites izcilības akadēmijas kārta, kurš bija šīs nedēļas vieglākais un kurš – āķīgākais
jautājums? Vai viktorīnas līderi nosargās savas pozīcijas?

Pirmais nedēļas jautājums – kas ir Latvijas nacionālais putns? Lai gan daži “X Faktora” dalībnieki domā, ka tas ir stārķis, tomēr lielākā daļa atbildēja pareizi – tā ir pelēkā cielava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nākamajam jautājumam, kas saistīts ar tehnoloģijām, dalībnieki piegāja ar minēšanas paņēmienu, proti, kurā gadā iznāca pirmais “iPhone”? Tika nosaukts teju viss otrās tūkstošgades sākums, tomēr vairākiem “X Faktora” dalībniekiem izdevās uzminēt pareizo atbildi, kas ir 2007. gads.

2016. gadā par gada spārnotāko teicienu atzina kāda latviešu sportista teiktos vārdus: ”Mans dopings ir mana tauta!”. Kurš sportists to ir teicis? Radio Trio zināja teikt, ka tas nav Kristaps Porziņģis, jo viņš vēl nebija topā, bet Roberts atzina, ka tie ir tādi labi vārdi, ko teikt. Lielākā daļa dalībnieku zināja atbildi uz šo jautājumu, tas, protams, ir bokseris Mairis Briedis.

Arī šajā nedēļā ir viens āķīgs jautājums, uz kuru atbildi zina tikai retais – kurš amerikāņu dziedātājs un producents izvēlējies pseidonīmu par godu savām latviskajām saknēm? Signe atbild, ka tas ir producents Timberland, jo viņa pseidonīms esot saistīts ar mežu, tomēr tā nebūs pareizā atbilde. Radio trio, Reinis un Oskars zināja, ka tas ir mūziķis Lauv.

Izskatās, ka jaunajiem mūziķiem nav daudz laika sekot līdzi notikumiem sportā, jo Latvijas tenisa rakete Nr. 1 šobrīd ir Anastasija Sevastova, nevis Aļona Ostapenko.

Pēdējie divi jautājumi, kas atkal saistīti ar Latviju, bija diezgan pārliecinoši. Latgales kultūras balvu, tāpat kā filmas ”Cilvēka bērns” galveno varoni, sauc – Boņuks. Savukārt Latvijā dzīvojošā čūska, kas ir pati aukstumizturīgākā pasaulē, ir odze.

Pēc trešās “Bites izcilības akadēmijas kārtas” pirmo vietu notur grupa Carnelian ar 18 punktiem, otro un trešo vietu dala Laima un grupa baritoni ar 17 punktiem.

TOP komentāri

  • Dagnija
    +1 +1 0

    Dagnija

    Diemžēl man dēļ tām reklāmām (kuras nevienam neinteresē) neļauj skatīties video tapēc es nezinu kas tur ir rakstīts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!