6 komentāri

20.oktobrī vērosim ”X Faktora” otro ”krēslu izaicinājuma” raidījumu, kurā savu komandu nokomplektēs mūziķis Reinis Sējāns. Šogad mūzikas eksperts strādās ar kategoriju: 25+.

Reini svētdienas vakarā sagaidīs grūts, kutelīgs uzdevums, kā nekā viņam būs jāizvēlas trīs no 20 dzīves pieredzes bagātiem māksliniekiem.

Minskā satiekas ”X Faktora” uzvarētāja Kattie un šī gada pretendents Alekss Silvērs

”X Faktorā” iepazītā Monika Bleikša atklāj savus skaistuma noslēpumus

Reinis no savas kategorijas dalībniekiem vēlas redzēt to, ko viņi prot izdarīt ar savu balsi – tieši šodien, ne vakar vai rīt!

”Mūsu kategorijas lielākais trumpis ir pieredze, ne tikai muzikāla, bet arī dzīves. Lieciet to lietā, rādiet, kas esat šodien, negribu redzēt vājās vietas, tikai stiprās. Koncentrējieties uz trim minūtēm, tās var būt pašas svarīgākās jūsu dzīves,” kategorijas dziedātājus uzrunā Reinis.

Vai Reini aizkustinās dziedātājas Jeļenas Matules emocionālais dziedājums, vai tomēr Reinis novērtēs Aleksa Silvēra spēcīgo vokālu, bet varbūt viņu uzrunās skaistā Monika Bleikša?

”Nevienam nenovēlu piedzīvot sāpes, kuras jutu pēc neveiksmes pagājušā gada krēslu izaicinājumā.” ”X Faktorā” atgriežas Jeļena Matule

Šlāgermūzikas izpildītāja Elita pārsteigs žūriju, dziedot pilnīgi citā mūzikas stilā, tāpat arī šova veterāne Margarita nodemonstrēs savu maigo pusi!

Vairāki dalībnieki izpildīs spēcīgas roka dziesmas, mēģinot pierādīt, ka rokmūzika joprojām ir aktuāls mūzikas stils!

Kurš no kategorijas 25+ ir tavs favorīts?

”Ja vīrietis nav labāks par bijušo, tad nevajag iesaistīties attiecībās.” ”X Faktorā” uzmirdz šlāgermūzikas izpildītāja Elita

Skaties ”krēslu izaicinājumu” jau šo svētdien plkst. 20.00 telekanālā ”TV3”!

Nepalaid garām iespēju vērot, kā dzimst zvaigznes!

Grūtniecība vidusskolā, cīņa ar nepārliecību un laimes atrašana! ”X Faktora” atlasē spoži startē divu bērnu māmiņa Elīna

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!