Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
”Emocionālā plaknē hits man nav ”pa spalvai”.” Elīna Gluzunova par rītdienas tiešraidi
PUBLICITĀTES FOTO

Jau rīt vērosim šova ”X Faktors” otro tiešraidi, kuru nāksies pamest uzreiz diviem dalībniekiem. Dienu pirms tiešraides dziedātāja Elīna Gluzunova paziņo, ka līdz tiešraidei vēl jāstrādā ar emocijām!

Elīna stāsta, ka, mēģinājumiem velta tieši tik daudz laika, cik darbīgā ikdiena ļauj.

Elīnas uzstāšanās pirmajā tiešraidē!

”Braukšana uz Rīgu prasa četras stundas dienā, tad sabiedriskais transports, dziesmas klausos austiņās. Mēģinājumu laiks nav neierobežots, tāpēc jāizmanto maksimāli,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Elīna.

Dziedātāja neslēpj, ka reizēs, kad jāizpilda dziesmas angļu valodā, gribētos trenēties biežāk, jo visiem zināmie pasaules hiti prasa vairāk pūļu.

Arī ģimene un darbs aizņem laiku, Elīna nedrīkst ”apbižot” nedz tuvākos, ne arī atraidīt klientes.

Šova dalībniece, smejoties paziņo, ka laiks, kuru veltīt sev praktiski nav – Elīna iztīra zobus, saņem matus copē un tik skrien!

Reiņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova šovā cīnīsies, esot trešā bērniņa gaidībās

”Šonedēļ izpildīšu dziedātājas Pink dziesmu “Try”. Nezinu kā pārsteigšu skatītājus, bet man obligāti jāpārsteidz pašai sevi. Lai arī dziesmas vēstījums man ir tuvs, emocionālā plaknē hits nav man ”pa spalvai”,” par grūtībām pirms otrās tiešraides stāsta Elīna.

Hits prasa lielu iejušanos tēlā un ar to dziedātājai šobrīd ir vislielākās problēmas. Topošā māmiņa saka, ka darīs visu, lai izdotos!

Neskatoties uz faktu, ka šovu nāksies pamest uzreiz diviem dalībniekiem Elīna par to vispār nedomā, viņa lieki nevelta savu enerģiju šim faktam, tāpēc naktīs spēj mierīgi gulēt.

Dziedātāja paziņo, ja nāksies aiziet, viņa aizies, viss notiks tā, kā būs lemts!

”Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē.” Elīna Gluzunova par uzstāšanos gaidību laikā

“Vēlos pateikt atbalstītājiem, ka ļoti viņus novērtēju. Atbildu katrai vēstulei un no sirds pasakos par labajiem vārdiem un vēlējumiem! Atbalstītāji man ir paši labākie! Paldies par viņu klātbūtni!” nobeidz Elīna.

Kā Elīnai veiksies ”X Faktora” otrajā tiešraidē? Skaties jau rītdien, plkst. 20.20, telekanālā TV3.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!