Stāvēšanu uz izbalsošanas līnijas Diāna Paško sauc par vienu no emocionālākajiem dzīves mirkļiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
Stāvēšanu uz izbalsošanas līnijas Diāna Paško sauc par vienu no emocionālākajiem dzīves mirkļiem
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

”X Faktora” pusfinālā daudziem liels pārsteigums bija dziedātājas Diānas Paško nokļūšana uz izbalsošanas līnijas. Dziedātāja neslēpj, ka to nekad dzīvē neaizmirsīs un neatceras, kad pēdējo reizi ir jutusi tik spilgtas emocijas.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna stāsta, ka jau vakara sākumā sieviešu intuīcija teikusi, ka viņai būs jādzied glābējdziesma, un beigās tas piepildījies.

Diānas uzstāšanās pusfinālā!

18. novembrī Diāna Paško svin dzimšanas dienu! Kāpēc dziedātājai jubilejas sagādā skumjas?

Mūziķe domā, jo tālāk tiec šovā, jo viss ir sarežģītāk, cilvēkiem mainās favorīti, dalībnieki parāda sevi no dažādām pusēm, neviens nav pārliecinošs favorīts un jebkurš jebkurā mirklī var nokļūt uz izbalsošanas līnijas.

”Viss notika tā, kā tam bija jānotiek. Man bija iespēja nodziedāt trešo dziesmu un vēlreiz parādīt sevi, ietekmēt cilvēku viedokļus. Tā bija laba pieredze, milzīgas emocijas, līdz dzīves beigām neaizmirsīšu, kā stāvēju aizkulisēs un gatavojos dziedāt glābējdziesmu. Trūkst vārdu, pat nezinu, kad izjutu ko līdzīgu,” tā Diāna.

Diāna liktenīgajā vakarā noskaņojusies tā, ka arī, ja uzstāšanās būs pēdējā, viņa centīsies nodziedāt pēc iespējas labāk. Dziedāts tika no dvēseles.

”Parasti publiski neraudu, esmu dzīvs cilvēks, pārdzīvoju milzīgu stresu un nespēju sevi kontrolēt, viss nāca uz āru. Pusfināls ir pēdējais solis līdz finālam, tas bija ļoti svarīgs un atbildīgs moments. Apzinies, ka esi tik tuvu savam sapnim, bet vari to zaudēt, psiholoģiski tas ir ļoti smagi,” aizdomājas Diāna.

Mūziķe neslēpj, ka vēl pirmdienas pirmajā dienas pusē šoks nebija atkāpies, un tikai uz vakara pusi viņa sākusi atkal apzināties sevi. Atrašanos uz izbalošanas līnijas dziedātāja neuztver kā kaut ko sliktu, tas viņu padarījis stiprāku.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

”Tikšana tālāk man kārtējo reizi pierādīja, ka man ir atbalstītāji, tas ir jāciena, un to es arī daru, man jābūt pateicīgai, tas ļoti jānovērtē. Pēc pusfināla tikai ap pieciem no rīta spēju aizmigt, biju savās domās, emocijās,” atklāj Diāna.

Diānai nokļūt finālā nozīmē galveno, ka viņa ir uzvarējusi un pārvarējusi sevi, kā arī sasniegusi mērķi.

”Pačukstēšu, ka finālā piepildīšu vienu no saviem sapņiem saistībā ar duetu ar zvaigzni. Tāpat dziedāšu latviešu valodā, vairāk neko neatklāšu līdz nedēļas beigām, bet domāju, ka patīkami pārsteigšu,” pačukst Diāna.

Kāpjot uz skatuvi Diāna būs gandarīta, ka ir izdarījusi visu, ko varējusi, ka projektā ieguldījusi sevi visu, pat vienu dienu nav atpūtusies un “haltūrējusi”.

”Finālā baudīšu momentus, atvēršu dvēseli un translēšu mīlestību, pateicību, tas būs mans veids kā pateikt visiem paldies. Izjūtu skumjas, ka viss beigsies, bet viss šajā dzīvē reiz beidzas, ja to negribas piedzīvot, tad nedrīkst neko sākt,” nobeidz Diāna.

5 komentāri