1 komentārs

Elīna Žizņevska audzina divus bērniņus, kā arī strādā internetveikalā. Papildus tam jaunā dziedātājam muzicē un izpilda populāru dziesmu kaverversijas. Jauniete nespēj dzīvot bez mūzikas, tā ir daļa no viņas!

Divu bērnu māmiņa paziņo, ka viņas dzīve ir mūzika, bet ir vajadzīgs pamatdarbs, lai uzturētu bērnus, kuri viņas dzīvē ir pats dārgākais.

Uzzinot, ka Elīna audzina divus bērniņus Aija Auškāpa uzdeva jautājumu – kas ir vieglāk nodziedāt bērniem šūpuļdziesmu vai uzstāties ”X Faktorā”?

Elīna nedomājot atbildēja, ka šūpuļdziesmas izpildīšana ir vienkāršāka, jo bērni novērtē jebkādu izpildījumu, nepievērš uzmanību kļūdiņām.

Grūtniecība vidusskolā, cīņa ar nepārliecību un laimes atrašana! ”X Faktora” atlasē spoži startē divu bērnu māmiņa Elīna

Pēc Elīnas uzstāšanās Intars neslēpa, ka dziedājums bijis kā podiņš ar vāciņu vai vāciņš ar podiņu. Priekšnesums mūzikas ekspertam licies emocionāls.

Arī Marats Oglizņevs apstiprināja, ka Elīna, uzstājusies virs vidējā līmeņa, bet nav bijis tā, ka viņš klausījies un uzreiz gribējis teikt – JĀ.

Beigu beigās Marats, Reinis un Intars teica – JĀ, bet Aija – NĒ.

Elīna ir viena no dalībniecēm, kuras likteni palīdzēja izšķirt skatītāju ovācijas un aplausi.