Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

17 komentāri
Elīna Gluzunova paziņo, ka stāvēšana uz izbalsošanas svītras nebija “spēriens pa pakaļu”
PUBLICITĀTES FOTO

Par mata tiesu no izbalsošanas šova trešajā nedēļā izglābās Reiņa Sējāna komandas pārstāve Elīna Gluzunova. Pēc svētdienas koncerta Elīna saskārusies ar negatīviem komentāriem internetā un pārmetumiem.

Elīna nesaprot, kur ir cilvēku problēma? Vai tiešām visi ir tik ļoti nomocīti, neapmierināti un nespēj lietas tvert vienkāršāk?

Elīnas uzstāšanās trešajā tiešraidē!

”Dzīvē nav tikai melns vai balts, nevajag ieiet galējībās! Tiem, kuri raksta negatīvos komentārus par mani internetā, vēlos pateikt tikai vienu – spilvenā neraudu! Visiem maniem atbalstītājiem – paldies!” tā Elīna.

Dziedātāja paziņo, ka ”X Faktors” ir šovs un dzīvē ne viss notiek tā, kā mēs vēlamies. Reizēm ir jāsamierinās ar lietu kārtību, jo ne visu spējam ietekmēt.

“Neesmu vainīga pie tā, ka paliku šovā! Neesmu vainīga pie tā, ka kādam bija jāaiziet! Mēs neviens ne pie kā neesam vainīgi! Uzskatu, ka “The Gardens” meitenēm nebija jāaiziet no šova! Un arī man nebija jāaiziet! Arī “Limonādei” – ne! Neviens no mums laimē neberzē rociņas par otra neveiksmēm! Šī ir laimes spēle. Uz izbalsošanas strīpas stāv tie, kuriem bijis par maz skatītāju atbalsta – jūsu atbalsta!” paziņo Elīna.

Reiņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova šovā cīnīsies, esot trešā bērniņa gaidībās

Elīna uzskata, ka tikai skatītāji spēj ietekmēt dalībnieku piedalīšanos šovā. Ja kādam nepatīk rezultāti, tad vainas apziņa, neizpratne un dusmas, lai paliek pie pašiem skatītājiem, kā nekā dalībniekiem pārdzīvojumu un stresa ir gana!

“Stāvēšana uz izbalsošanas strīpas man nebija “spēriens pa pakaļu”, jo es neuzskatu, ka biju pelnījusi tur būt! Es darīju visu, ko varēju, dziedāju no sirds, arī dziesmas katrā raidījumā bija atšķirīgas, katrai bija savs emocionālais vēstījums,” informē Elīna.

Dziedātāja piebilst, ka viņas grūtniecībai nav nekāda sakara ar skatītāju un klausītāju iežēlināšanu! Katrā uzstāšanās reizē viņa rāda savu balsi, savas jūtas, savu iekšējo pasauli, nevis liek akcentu uz gaidāmo mazuli.

“Bērniņš ir milzu dāvana un man ir ļoti paveicies! Paveicies, jo esmu tik tālu tikusi kopā ar viņu! Paldies visiem tiem, kuri to saprot un mani atbalsta! Es arī esmu tikai cilvēks. Daru to, ko mīlu. Es dziedu! Dziedu jums! Ja arī turpmāk savas balsis un atbalstu sniegsiet tieši man, mēs iesim uz finālu! Kopā!” nobeidz Elīna.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!