7 komentāri
Elīna Gluzunova paziņo, ka gatavojas veikt krūšu plastisko operāciju
LAURA STRAUTIŅA

Dziedātāja, šova ”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova publisko skaistas fotogrāfijas apakšveļā un paziņo atbalstītājiem, ka gatavojas veikt krūšu plastisko operāciju. Kas Elīnai ir svarīgs kā sievietei? Kāpēc pieņemts lēmums par ķirurģisko iejaukšanos?

Elīnai vienmēr ir gribējies izbaudīt brīvdabas vannas rituālus. Beidzot viņai bijusi šāda iespēja!

Dziedātāja Elīna Gluzunova centīsies sevi pierādīt biznesā

View this post on Instagram

Kas ir svarīgi man kā sievietei? Man ir svarīgi justies skaistai 🌸 Starp ikdienas “varu un daru visu pati”, veltīt laiku sev. Ēst kūkas ar draudzenēm, malkot izmeklēta vīna glāzi, smieties par visu un tai pat laikā – neko, baudīt mirkli klusumā vai tieši pretēji – izdejoties pie savas mīļākās mūzikas 💃🏻Man vienmēr ir gribējies izbaudīt brīvdabas vannas rituālus. Nu tā, ka ļoti, ļoti 🔥 Pateicoties tam, ka man ir visforšākie draugi, beidzot tiku pie šīs iespējas! Ziniet, tas ir tāds kaifs – uzvilkt skaistu mežģīņu apakšveļu un karsēties ābeļziediem pildītā vannā zem klajas debess. Neaprakstāmi! Sajūtas pacēla mani kaut kur kosmosā. Laikam tāpēc saka, ka sievietes nāk no Venēras.. Nenoliegšu! Es esmu trīs bērnu mamma. Mamma trīs burvīgiem bērniem, kuriem svarīgākais – justies mīlētiem un sargātiem. Vai tas būtu iemesls, lai es sēdētu mājās garā mūķenes kleitā? Noteikti ne! Es neesmu modele un nekad neesmu gribējusi par tādu kļūt. Par spīti pašpārliecinātībai, man ir arī maza saujiņa kompleksu. Pirms grūtniecībām man bija slaids augums – gluda āda un plakans vēders bez jebkādas sportošanas. Šobrīd manu vēderu rotā pāris rētas. Viena no apendix operācijas, otra radusies ķeizargrieziena rezultātā. Apelsīna miziņa, svara kontrole. Nedrīkst aizmirst arī par vingrinājumiem diastāzes mazināšanai. Bet arī tas ir nieks! Visvairāk mani uztrauc cita lieta 🤦🏻‍♀️ Ja kādreiz man bija skaistas, tvirtas krūtis, tad tagad..tagad man ir “sīpols kaprona zeķē” kā mamma saka 😅 Un ar to viņa mani baidīja jau jaunībā 🙈 Tas nu ir noticis, varam gulēt mierīgi. Vai arī nē 😂 Ja pēc otrā bērniņa es spēju sevi pieņemt tādu, kāda esmu, tad tagad vairs ne 🤷🏻‍♀️ Es ļoti pārdzīvoju lielās pārmaiņas savā ķermenī, tapēc sāku interesēties par iespējām veikt krūšu augmentāciju. Jā, jā..tieši tā, krūšu palielināšanu. Un ziniet? Jau jūlijā man būs pirmā vizīte pie lieliskas un augsti kvalificētas plastiskās ķirurģes – @aestheticabeautyclinic vadītājas – dr.Evijas Rodkes -Sproģes 🙌🏻 Ja godīgi, es šo dienu gaidu kā svētkus! Tie tik tiešām būs svētki, jo es zinu, ka mans sapnis par skaistu augumu tiks piepildīts 🤍 👙@laumalingerie 📷 @photostrautinalaura

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on

”Viņa ārēji ir lauvene, taču iekšienē trausla spāre!” Elīna Gluzunova uzmirdz sievišķīgā tēlā

”Ziniet, tas ir tāds kaifs – uzvilkt skaistu, mežģīņu apakšveļu un karsēties ābeļziediem pildītā vannā – zem klajas debess. Neaprakstāmi! Sajūtas pacēla mani kosmosā. Laikam tāpēc saka, ka sievietes nāk no Venēras. Nenoliegšu!” prāto Elīna.

Elīna ir trīs burvīgu bērnu mamma, kuriem svarīgākais ir justies mīlētiem un sargātiem.

Vai tas ir iemels, lai Elīna sēdētu mājās garā mūķenes kleitā – nē!

Dziedātāja nav un nekad nav gribējusi kļūt par modeli. Par spīti pašpārliecībai arī viņai ir vairāki kompleksi.

Pirms grūtniecības dziedātājai bija slaids augums, gluda āda, plakans vēders, šobrīd vēderu rotā pāris rētas. Viena no apendiksa operācijas, otra no ķeizargrieziena.

Foto: dziedātāja Elīna Gluzunova kardināli maina frizūru

”Visvairāk mani uztrauc cita lieta! Ja kādreiz man bija skaistas, tvirtas krūtis, tad tagad ir “sīpoli kaprona zeķēs”, kā mamma saka. Un ar to viņa mani biedēja jau jaunībā,” atklāti paziņo Elīna.

Ja pēc otrā bērna dzimšanas mūziķe spēja sevi pieņemt tādu, kāda ir, tad nu tas ir beidzies.

“Ļoti pārdzīvoju lielās pārmaiņas savā ķermenī, tāpēc sāku interesēties par iespējām veikt krūšu augmentāciju. Jā, jā tieši tā – krūšu palielināšanu. Un ziniet? Jau jūlijā man būs pirmā vizīte pie lieliskas un augsti kvalificētas plastiskās ķirurģes Evijas Rodkes,” laimīgi paziņo Elīna.

Kamēr Elīna vēl sapņo par vizīti pie plastiskās ķirurģes, tikmēr daiļai savā ķermenī palīdz justies skaistā “Lauma lingerie” apakšveļa, kas ikvienu sievieti padara par karalieni!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!