Elīna Gluzunova pastāsta par savu grūtniecības laika ēdienkarti

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Elīna Gluzunova pastāsta par savu grūtniecības laika ēdienkarti
INSTAGRAM

Pēc nepilna mēneša ”X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova kļūs par māmiņu trešajai atvasei. Elīna veselīgi ēd un rūpējas, lai svara pieaugums būtu veselīgs.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna atklāj, ka visu grūtniecības laiku lieto magniju, sākuma posmā folskābi, bet neko citu. Nekādus grūtnieču vitamīnus vai dzelzs preparātus.

Elīna Gluzunova atklāj, kā noris gatavošanās trešā mazuļa ienākšanai ģimenē

”Uzturā lietoju daudz šķidruma, dārzeņus, graudaugus, zaļumus, riekstus, sēkliņas, zivis un vistu. Neaizraujos ar trekniem vai piena produktiem,” skaidro Elīna.

Saldumi topošajai māmiņai ļoti garšo, tomēr cukuru kā tādu viņa ikdienā nelieto nemaz.

”Arī sāls, gatavojot ēdienu, netiek pievienots. To aizvietoju ar kurkumu, kariju, čili, dažādiem pipariem un garšaugu maisījumiem,” tā Elīna.

Ziemassvētkos dziedātāja uzdāvināja sev blenderi, nu pēdējās grūtniecības nedēļas viņa sevi lutinās ar gardiem smūtijiem.

No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Brokastis ir dienas galvenā ēdienreize, to apzinās arī topošā māmiņa.

No rīta Elīna ēd ”Lāču” rupjmaizi ar spinātiem, avokado un citronpipariem. Reizēm pievieno paipalu oliņu. Ja veikalā šādas maizes nav, tad viņa izvēlas kaut ko no ”Liepkalnu” produkcijas.

Baltmaize no ēdienkartes ir izslēgta pavisam!

Pusdienās un vakariņās dziedātāja izvēlas vistu vai zivi, ko bauda kopā ar dārzeņiem.

”Vispārīgi esmu bijusi ļoti veselīga, ja neskaita kādas ātrās uzkodas, ko reizēm ļoti sakārojas un tad sev neatsaku. Svara pieaugums ir kā pēc grāmatas un arī analīzes ir iepriecinošas,” priecājas Elīna.

Elīna domā, ka katrai mammai ir jābūt harmonijā ar sevi, nedrīkst sevi ierobežot, bet nevajadzētu ieslīgt arī galējībās.

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

”Novēlu visām esošajām un topošajām māmiņām dzīvot balansā un baudīt mammu priekus, izbaudīt šo īpašo laiku, jo kad tad, ja ne tagad! Bērni ātri izaug un tad šīs tuvības un sirds silto mirkļu pietrūkst. Esiet laimīgas!” nobeidz Elīna.

0 Komentāru