1 komentārs
Elīna Gluzunova parāda savu laimi un publisko bildes no jaunākās ģimenes fotosesijas
LAURA STRAUTIŅA

”X Faktora” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova ir lepna trīs bērnu māmiņa. Dziedātāja spēj tikt galā ar mammas pienākumiem un vēl veltīt laiku sev. Elīna publisko skaistas bildes no pēdējās ģimenes fotosesijas.

Fotosesijas rītā skaistā māmiņa un bērni piecēlās jau astoņos no rīta.

Foto: Elīna Gluzunova kopā ar ģimeni bauda Līgatnes dabas takas

View this post on Instagram

Mana ikdiena ir īsts “Instagram vs Reality ” piedzīvojums⚡️Arī šī diena nebija izņēmums. Sestdiena. Ir plkst. 8:00 no rīta. Visi četri esam tikko modušies no saraustīta nakts miega ⏰Lielākajiem bērniem katram pa brokastu sieriņam, banānam un kakao krūzei. Kamēr baroju mazāko, no virtuves atskan kliedziens : “mammu,mammuuuu!” Kārtējo reizi (un šī jau ir kāda 1175) galds atgādina Niagaras ūdenskritumu💦 Atšķirība vien tāda, ka šoreiz šajā saldajā kakao peļķē nepeldas brokastu pārslas vai iepriekšējā vakarā zīmētie mākslasdarbi. Šī ir standarta situācija ar kuru jātiek galā klausoties kā vaina tiek novelta no viena uz otru. Tikmēr blakus istabā mazais sācis raudāt, jo mana prombūtne atkal jau ievilkusies cenšoties izstrebt brāļa un māsas savārītās ziepes. Līdz fotosesijai atlikušas 3 stundas, pusstunda vajadzīga ceļam, tātad.. divas ar pusi, lai nomazgātu, saģērbtu bērnus un sevi savestu kārtībā. Nē, tomēr divas, jo jau atkal mierinu mazuli māsas un brāļa skaļā kašķa dēļ. Tā..beidzot! Bērni kārtībā, make up kaut kā uzlikts, bet BĀC, mani mati!? Tie ir slapji un laika man vairs nav. Faktiski, mēs jau kavējam 🤦🏻‍♀️ Labi, lai jau būtu dabīgi cirtaini. Visi sasprādzēti – braucam. Vidējais ierauga knapi iesākto Coca Cola pudelīti, kuru vajag arī māsai, sākas skandāls par to, kurš padzersies pirmais. Palūdzu paciesties līdz izkāpšanais. Izdodas. Ierodamies galamērķī, sakārtojamies, pārģērbjamies, iekārtojamies un cheese. Kamēr mainam pozas, vidējais aizskrien un sadzeras Colu, sākas jampadracis. Ķēmošanās, skraidīšana, bļaustīšanās, viss pēc kārtas. Ā,arī raudāšana. Kad viss ta kā norimies un varam atsākt fotogrāfēšanos, mazais apvemjas. Fotogrāfe padod salvetes, sāku tīrīt. Un viss uz riņķi. Atkal un atkal. Apsaukt visus kopā nav iespējams, arī pa vienam vairs ne. 5 minūtes un arī es sāktu raudāt 🙅🏼‍♀️ Tā bija tikai pusotra stunda no manas dzīves, vai variet iedomāties kāda ir visa diena, nedēļa vai mēnesis? #bebeautifullathome #amoralledress #photoshoot #familiy Pasakainā kleita @Amoralle , burvīgie bērnu kostīmiņi : @ik_happy_anna , vide @parkaapartamenti 📸 lieliskā @photostrautinalaura

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on

Lielākie bērni baudījuši kakao, ēduši banānus un brokastu sieriņus, Elīna barojusi mazulīti.

No virtuves atskanējuši izmisīgi saucieni pēc mammas!

”X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kardināli mainījusi matu sakārtojumu

View this post on Instagram

Katrs pasūtījums man ir sevišķs. Par katru jūsu pasūtījumu esmu no sirds pateicīga! Es patiešām baudu procesu, kurā varu ielikt arī kaut ko no sava redzējuma par krāsām, apğērbu….un, ja tas patīk klientiem, tad ….ak!!!! Prieks un laime dubultojas! Fantastiskās balss īpašniece, sievišķìgi skaistā nu jau trīs bērnu māmiņa @elina.gluzunova mani uzrunāja, jo @amoralle superīgajai kleitai, kas nu ir Elīnas īpašumā, fotosesijā vajadzēja ko pieskaņotu trīs bērniņiem- Anabellai, šķelmīgajam Lukasam un mazulītim Tomasam. Tad nu tapa mans “redzējums”- kleita un matu bante Anabellai, krekls un harēmbikses Lukasam un romperītis Tomasam. Jā, arī apaļais lina paklājs😊. Visu skaistās bildēs iemūžināja @photostrautinalaura .

A post shared by happy anna (@ik_happy_anna) on

Izrādās apgāzts kakao, un virtuves galds atgādinājis Niagāras ūdenskritumu.

Tāpat arī Anabella un Lukass centušies novelt vainu viens uz otru.

”Būt trīs bērnu mammai ir forši un liels gods.” Elīna Gluzunova raksturo savas atvases

View this post on Instagram

Mirklis…..

A post shared by happy anna (@ik_happy_anna) on

Tikmēr blakus istabā mazais sācis raudāt, jo mammas prombūtne jau atkal ievilkusies.

Palikušas trīs stundas līdz fotosesijai, pusstunda vajadzīga ceļam, pusstunda, lai nomierinātu zīdaini. Tātad divas stundas, lai nomazgātu, saģērbtu bērnus un savestu kārtībā sevi.

”Bērni kārtībā, kosmētika kaut kā uzlikta, bet ”bāc”, mani mati!? Tie ir slapji un laika man vairs nav. Faktiski, mēs jau kavējam. Labi, lai jau būtu dabīgi cirtaini. Visi sasprādzēti – braucam,” raksta Elīna.

Ierodoties galamērķī, ģimene sakārtojas, pārģērbjas, iekārtojas un sākas fotosesija.

”Kamēr mainām pozas, vidējais aizskrien un sadzeras limonādi, sākas jampadracis. Ķēmošanās, skraidīšana, bļaustīšanās, viss pēc kārtas. Arī raudāšana,” fotosesijas sākumu apraksta Elīna.

Viss, tā kā norimstas, var atsākt fotografēties – mazais apvemjas. Fotogrāfe iedod salvetes, Elīna saved mazuli kārtībā un viss atkal uz riņķi.

”Apsaukt visus kopā nav iespējams, arī pa vienam vairs ne. 5 minūtes un arī es sāktu raudāt. Tā bija tikai pusotra stunda no manas dzīves. Vai variet iedomāties kāda ir visa diena, nedēļa vai mēnesis,” ironizē dziedātāja.

Fotosesijas rezultāts ir lielisks, gan māmiņa, gan visi trīs bērni izskatās apgaroti, laimīgi un mierpilni.

Elīnai mugurā ir lieliska kleita no zīmola ”Amoralle”, kas arī vēsā laikā ļauj saglabāt sievišķību un seksapīlu. Anabella, Lukass un Tomass ietērpti “Happy Anna” lina apģērbos.