Elīna Gluzunova fanus priecē ar pirmo foto pēc dzemdībām

6 komentāri
Elīna Gluzunova fanus priecē ar pirmo foto pēc dzemdībām
INSTAGRAM

Nedēļas sākumā kļuva zināms, ka trešo bērniņu pasaulē laidusi šova “X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova. Sagaidot brīvdienas, dziedātāja savā “Instagram” foto blogā padalījusies ar pirmo foto pēc dzemdībām.

Puisēns, kuru vecāki nodēvējuši par Tomasu, pasaulē nācis 9. februārī, kas bijis piecas dienas pirms ārstu noteiktā laika.

Kā uzsvēra Elīna, ar savu dzemdību pieredzi viņa nolēmusi plašāk nedalīties.

”Esam ļoti noguruši, vēlamies atkopties, uzkrāt spēkus jaunajam darba cēlienam. Dzīvosim mierā, saticībā, rūpējoties par sev mīļajiem,” “Instagram” īsajos stāstos, kas dzēšas pēc 24 stundām, rakstīja “X Faktora” zvaigzne.

Tomēr nedēļas nogalē dziedātāja savam kuplajam atbalstītāju pulkam likusi sarosīties. Viņa publiskojusi foto, kurā redzama, laimē starojam un izbaudām jauno daudzbērnu māmiņas statusu.

”Viens vārds. Laimīga!” emocijas raksturojusi Elīna.

View this post on Instagram

viens vārds. LAI-MĪ-GA! 🐾 #trīsbērnumamma

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on

Ļaudis bildīti zibenīgi apbēruši ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām un apsveikumiem ar vēl viena bērniņa ienākšanu ģimenē.

Elīna un viņas vīrs Artjoms jau audzina divus bērnus – meitiņu Anabellu un dēliņu Lukasu.

Atgādinām, ka par Elīnas grūtniecību plašāka sabiedrība uzzināja uzreiz pēc tam, kad savu komandu šovā ”X Faktors” bija nokomplektējis viņas mentors Reinis Sējāns.

”Piesakoties šovam, domāju, ka bērni paaugušies un varu veltīt mazliet laika pati sev, savai izaugsmei. Šeku reku dzīve visu saliek pa plauktiņiem! ”X Faktorā” piedalīšos ar dubultu spēku, jo esmu dēliņa gaidībās,” tolaik, mīļi smaidot, atzina Elīna.

”Negribu, lai cilvēki manu grūtniecību uztver kā īpašu stāvokli. Esmu cilvēks un gāju uz šovu sevis dēļ, negribu, lai kāds jūt pret mani žēlumu un domā, ka tas viss speciāli šovam. Dzīve tā sakārtoja un neviens nekad nezinās – tas ir labāk vai sliktāk. Esmu priecīga,” sākot cīņu par uzvaru ”X Faktorā”, teica Elīna.

6 komentāri