Elīna Gluzunova atklāj, kādu šovu gatavo kopā ar grupu ”Instrumenti”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

11 komentāri
Elīna Gluzunova atklāj, kādu šovu gatavo kopā ar grupu ”Instrumenti”
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” finālā dziedātāja Elīna Gluzunova uzstāsies kopā ar grupu ”Instrumenti” un izpildīs vienu no lielākajiem muzikālās apvienības hitiem. Šādu iespēju fināliste sauc par lielu pagodinājumu, viņa jūtas īpaša.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna stāsta, ka uzstāšanās kopā ar ”Instrumentiem” ir likumsakarīga. Dziedātāja sola unikālu priekšnesumu!

”Lai arī elpošana ir apgrūtināta, rezultātam tas netraucē.” Elīna Gluzunova par uzstāšanos gaidību laikā

”Tā bija Reiņa iniciatīva, es pati neuzdrošinātos jautāt – vai varam dziedāt kopā?! Kādreiz fanoju par grupu ”Cosmoss”, man bija disks un plakāts ar autogrāfiem,” smaida Elīna.

Viens no dziedātājas sapņiem bija reiz dziedāt kopā ar ”Cosmos”, nu tas savā ziņā piepildīsies. Sapnis un lielā vēlme ir ļoti tuvu, jo jau pēc pāris dienām būs šovs un kopīgā uzstāšanās.

”Arī mēģinājumu process ir citādāks, sajūtu, kas ir ”īsts” mēģinājums. Vairāk nesēdēju viena, nedziedāju viena, bet visi iesaistījās. Esmu jau mēģinājusi ar Reini, sestdienas mēģinājumā pievienosies Jānis, svētdien pūtēji un tas būs grandiozi. Vēlos to visu izbaudīt,” tā Elīna.

Mēģinājumā ar Reini pārrunātas tehniskas lietas, izrunāta instrumentu iesaiste un vokālo partiju sadalījums.

Elīna Gluzunova zālēm un sentēvu metodēm saka – NĒ! Kā dziedātāja uzveic slimības?

Dziesmu, kuru Elīna izpildīs kopā ar ”Instrumentiem” viņa raksturo kā supermodernu, kā ko tādu, ko viņa nekad nav dziedājusi un nav varējusi iedomāties, ka to darīs.

”Tā ir tik laba sajūta, ka kaut kas tiek darīts konkrēti man, es to ļoti novērtēju. Reinim nav robežu, ja viņš ko ieņem prātā, tad to īsteno,” smejas Elīna.

Elīna apzinās, ka sestdienā un svētdienā būs ļoti saspringts mēģinājumu process, kā nekā katram finālistam ir kāds īpašs šovs un viesis, kas prasa papildus sagatavošanos.

”Nav svarīgi – klasika vai jauns hits, sava valoda ir jāsaglabā!” Elīna Gluzunova lepojas, ka dzied latviski

”Neskatoties uz lielo atbildību manī nav stresa. Esmu sasniegusi to, ko vēlējos – esmu tikusi necerēti tālu. Baudīšu priekšnesumu, ja skatītāji to sajutīs, ja patiks manas uzstāšanās un viņi vēlēsies mani atalgot ar uzvarētājas pjedestālu, viņi to izdarīs,” nobeidz Elīna.

11 komentāri