Elīna Gluzunova atklāj, kā noris gatavošanās trešā mazuļa ienākšanai ģimenē

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Elīna Gluzunova atklāj, kā noris gatavošanās trešā mazuļa ienākšanai ģimenē
INSTAGRAM

Aiz kalniem nav visu mīlētāju svētki jeb Valentīndiena, kad ”X Faktora” trešās sezonas uzvarētājai Elīnai Gluzunovai jākļūst par māmiņu trešajai atvasei. Gaidot skaisto notikumu, Elīna pastāstīja, kā gatavojas mazuļa ienākšanai ģimenē.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna stāsta, ka mazuļa ienākšana ģimenē ir liels notikums. Katru reizi gaidīšanas periods kļūst arvien satraucošāks, it īpaši tāpēc, ka katra grūtniecība norit citādi.

Elīnas Gluzunovas gada atziņa – ģimene ir milzu spēks, ne šķērslis ieceru īstenošanai

Pēc pieredzes Elīna saka, ka klausīties citu māmiņu padomos nav īsti pareizi, bieži vien tas saputro domas un ekspektācijas. Kā nekā katrs organisms piedzīvo citu emociju gammu.

Tāpēc šova uzvarētāja domā, ka jāklausās sirdsbalsī un jāļaujas notiekošajam – nav iespējams kļūdīties, jo ”māte daba” visu sakārto.

”Gaidot trešo mazuli, visu nepieciešamo sagādāju ļoti laicīgi, nepazaudējot veselo saprātu. Piedomāju pie tā, ko patiesi vajag un bez kā var iztikt. Iepriekšējās grūtniecībās daudzas iegādātās lietas neizmantoju, bet vēlāk kādam atdevu. Tāpēc šoreiz gādāju svarīgāko – laikam un izmēriem neskrienot pa priekšu,” mīļi smaidot atklāj Elīna.

Mazuļa drēbītes Elīna pārsvarā iegādājusies ”Lindex”, pāris lietiņas tika pasūtītas no ”Next”, tāpat arī no mājražotājiem, kuri ada skaistus apģērbus.

Dziedātāja atbalsta elpojošus audumus, viegli uzvelkamus un ērtus apģērba gabalus. Tā kā gaidāmais mazulis būs ziemas bērns, tad Elīna izvēlējās siltu un stilīgu guļammaisu no ”Petite Cherie”, tas ir zviedru ražojums, analogs ”Elodie Details”, bet cenu kategorijā pieejamāks.

”Ratiņi maniem bērniem ir bijuši daudz un dažādi, vienmēr vēlējos izmēģināt un izanalizēt. Šoreiz izvēle krita par labu ”Hesba” klasiska stila ratiem. Tos es iegādājos no citas māmiņas, jo uzskatu, ka jaunu ratu summu var lietderīgi izmantot citās lietās un darbos.

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

Galvenais ir amortizācija un ergonomika. Vizuāli rati izskatās ļoti graciozi, nedaudz atgādina PSRS laika karietes, tas bija iemesls šādai izvēlei – bērnības atmiņas,” smaida Elīna.

Mazuļa attīstībai paredzētos aksesuārus topošā māmiņa iegādājas no ”Lodger” un ”Elodie Details”. Galvenais – sekot līdzi atlaidēm, īpašajiem piedāvājumiem un vienmēr sarēķināt, ko var iegādāties par cenas starpību.

”Pirmajā laikā mazulis tiks guldināts ”Troll” šūpulītī, vēlāk tētis uzmeistaros mājiņgultu. Lielajiem bērniem tāda jau ir, tāpēc mazais nedrīkst atpalikt. Ģimenē visi bērni ir vienlīdzīgi, tāpēc pērkot ko vienam, kaut kas, kas nepieciešams otram, arī tiek iegādāts,” tā Elīna.

Noapaļojot vecuma starpību starp Elīnas bērniem, tā ir trīs gadi, kā saka pati Elīna – tas nav daudz un nav arī maz. Gaidot otro bērniņu dziedātāja vairāk baiļojusies par pieņemšanas posmu, nu uz to visu viņa lūkojas mierīgāk.

”Nav svarīgi – klasika vai jauns hits, sava valoda ir jāsaglabā!” Elīna Gluzunova lepojas, ka dzied latviski

Mūziķe stāsta, ka meitiņa ir paaugusies un viņai gribētos domāt, ka pietiekami apzinīga, lai rūpētos un nenodarītu apzinātu kaitējumu, bet dēliņš jau sen gaida mazo brāli. Elīna domā, ka saikne starp viendzimuma bērniem rodas uzreiz.

”Vakaros notiek cīniņš par manu punci, kurš pirmais samīļos un sabučos. Šī apziņa par lielo gaidīšanas prieku ģimenē nav aprakstāma, jo bērniem neviens nav stāstījis, ka tieši tā ir jādara. Viņiem tas sanāk dabīgi,” vakara rituālu atklāj Elīna.

Lai vai kā bērni gaida brālīti, Elīna ir droša, ka visvairāk mazuli gaida tieši viņa. Grūtniecības izskaņā paliek fiziski grūtāk, tāpēc tiek skaitīta teju katru diena.

1 komentārs