Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri

Nedēļas nogalē mūzikas eksperte Aija Auškāpa nokomplektēja savu ”X Faktora” komandu. Viena no jaunajām dziedātājām, kura iekļuva komandā, ir Elīna Evelīna Jansone. Jauniete ar mūziku nodarbojas jau no bērnudārza.

Elīna Evelīna stāsta, ka pavisam maziņa gājusi muzikālā bērnudārzā, kas nav nekas pārsteidzošs, kā nekā jaunietei ir absolūtā dzirde.

Aija Auškāpa Elīnā Evelīnā Jansonē redz rītdienas dziedātāju

Jau bērnudārza laikā viņa piedalījusies konkursā ”Cālis”, ko var uzskatīt par pirmo parādīšanos publikai, vēlāk sekoja vokālie konkursi ”Nāc sadziedāt” un ”Aprīļa Pilieni”.

”Deviņas klases Rīgas Doma kora skolā mācījos klasisko mūziku, bet pēc devītās klases iestājos džeza nodaļā un jau mācos otrajā kursā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Elīna Evelīna.

Jaunā dziedātāja mācās spēlēt bungas, klavieres un basģitāru, bet desmit gadus apguvusi arī vijoles spēlēšanas prasmes.

”Sajūta, ka vēlos būt uz skatuves un dziedāt radās, kad sapratu, ka klasiskā mūzika nav tas žanrs, kurā vēlos sevi realizēt. Ārpus skolas pamēģināju popmūziku un man iepatikās. Sapratu, tas ir mans lauciņš, no kura neatkāpšos,” smaida Elīna Evelīna.

Elīna Evelīna pati raksta arī dziesmas, bet tur tās pie sevis, jo pirmo singlu vēlas iespaidīgu, atmiņā paliekošu. Jauniete apzinās, ka karjera jāveido soli pa solītim, viņa vēl nav atradusi īsto dziesmu, kuru uzskatīt par starta posmu.

Anna Krista, Diāna un Elīna Evelīna priecājas par iespēju sevi pierādīt ”X Faktorā”

”Jāpārkāpj sev mazliet pāri, jāsaprot, ka ne vienmēr visiem patiks, galvenais, lai man patīk. Domāju, man ir vajadzīgs kāds, kurš ”pagrūž”, lai, beidzot es izlaistu singlu,” aizdomājas Elīna Evelīna.

Ikdienā jaunietei skola sākas 8.30, un nodarbības iet līdz pat 19 vakarā, pēc tam seko dažādi mēģinājumi – noslogotība neatstāj vietu brīvajam laikam!

”Ja gadās brīvs mirklis, labprāt rakstu mūziku, skatos filmas vai seriālus. Patīk komēdijas, seriāli, kuri veidoti uz fantastikas žanra bāzes. Dievinu peldēt un spēlēt volejbolu, bet tam visam, diemžēl, praktiski nekad nav laika,” tā Elīna Evelīna.

Mīļākais priekšmets skolā ”X Faktora” dalībniecei ir sports, kā nekā viņa ir sportiska meitene, patīk arī bungu un basģitāras nodarbības. Nav tādu priekšmetu, kuri izraisītu riebumu, reizēm, negribas iet uz kādu priekšmetu, ja ir kontroldarbi, tiem īpaši jāgatavojas un jāvelta tās pašas pāris brīvās stundas, kuras viņai ir katru dienu.

”Jā, zinu, ka esmu ļoti noslogota un man praktiski nav laika, bet saprotu arī to, jo vairāk dari, jo vairāk spēj izdarīt. ”X Faktoram” man pietiks laiks, darīšu visu, lai neciestu ne mācības, ne mani priekšnesumi šovā, ne ģimene un draugi – visam atradīšu laiku,” smaidot nobeidz Elīna Evelīna.

Četri ”JĀ”! Elīna Evelīna sajūsmina ”X Faktoru” ar izjustu ”Zombie” dziedājumu

TOP komentāri

 • Tavs vārds
 • Sašutums
  0 0 0

  Sašutums

  Nu tiešām??? Vienkārši vāja! Tik daudz labāku balsu tur bija!
 • Sanita Tamašuna
  0 0 0

  Sanita Tamašuna

  Dziesma galīgi ne pa balsij. Dziedājums šķībs, apakšas saspiestas. Vel daudz jāstrādā pie Vokāla..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!