Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

16 komentāri
Elīna Evelīna Jansone ir gatava vakara tiešraidei! Kā pirms uzstāšanās dziedātāja pārvar stresu?
OKSANA DŽADANA, F64

Jau šovakar skatīsimies ”X Faktora” trešo tiešraidi, kurā Elīna Evelīna Jansone izpildīs dziedātājas Alanis Morisette dziesmu ”Ironic”. Dziedātājai vienkārši patīk dziesma, stāsts un hitā iekļautās dzīves patiesības! Emocionāli Elīna Evelīna jūt, ka dziesma ir kā radīta viņai!

”Esmu gatava tiešraidei. Esmu gatava parādīt savu dziesmu, savu raksturu. Negribu liekuļot un sacerēt skaistus tekstus. Es vienkārši būšu ”es pati”,” sarunā ar portālu Skaties.lv nosaka Elīna Evelīna.

Elīna Evelīna Jansone otrajā tiešraidē!

Elīna Evelīna mūzikā dzīvo jau no mazotnes. Jauniete ikdienas noslogotībā atradīs laiku arī ”X Faktoram”

Trešajā konkursa nedēļā mēģinājumi bijuši ļoti daudz – horeogrāfija, vokāls, mēģinājumi ar pavadošo sastāvu. Papildus darbam ar ”X Faktora” komandu Elīna Evelīna vēl izglītojas pie savas vokālās pedagoģes Annijas Oueijan.

”Vakaros skolā paņemu kādu no mūzikas klasēm un dodos trenēties, brīžiem rodas sajūta, ka viss, ko es daru, ir tikai dziedu un dziedu! Šonedēļ saku mācīties piektās nedēļas dziesmas, ar cerību tikt tālāk un parādīt, ko spēju! Piektajai nedēļai man ir super foršas dziesmas, kur ir arī dejošana, ļoti gribētos to visu parādīt!” tā Elīna Evelīna.

Pirms uzstāšanās jaunā dziedātāja stresu pārvar ļoti vienkārši, viņa izdomā, kuram dziedās dziesmu, pirms vizītkartes beigām aizver acis, iztēlojas, ka ir savā istabā un dzied konkrētam cilvēkam.

”Ceru uz skatītāju atbalstu! Ir ļoti, ļoti daudz kritikas, bet saņemu arī ļoti daudz labu vārdu un katru dienu tas liek pasmaidīt un turpināt censties darīt, darīt to sev un citiem!” faniem pasakās Elīna Evelīna.

TOP komentāri

  • ezis
  • Ilga
  • Anonims
    +4 +4 0

    Anonims

    Piever savu muti, tu saki ka tu labaak nodziedaatu? Kaa tev vispaar ir ieksas pazeminaat cilveeku un nolaist vinu zemaak? Cilveekam nereaali sap, padomaa par to. Patiktu ja tev katru dienu heitu dotu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!