3 komentāri
Zināmi “Extra faktora” vadītāji – Latvijā pazīstams komiķis un puisis no Planīcas ielas
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau ziņojām, ka “X Faktors” un tā raidījumi nebūs vienīgā izklaide par un ap šo šovu. Portālā Skaties.lv katru nedēļu varēs vērot arī raidījumu “Ekstra faktors”, kuru vadīs Latvijā pazīstamais komiķis Rūdolfs Kugrēns, kuram palīgos pieaicināts viņa amata brālis jeb vienkārši puisis no Planīcas ielas – Kārlis Liepiņš.

“Ko es daudz par sevi varu pastāstīt – parasts fujaks no Kuldīgas. Skatīsieties raidījumu un iepazīsiet mani!” par sevi stāsta Kārlis Liepiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rūdolfs Kugrēns jau ieguvis plašu atpazīstamību, jo viņam aiz muguras ir četras stāvizrādes, kā arī tieši viņš kopā ar vēl trim kumēdiņu meistariem ik gadu sarunu festivālā “Lampa” cepina politiķus.

Raidījumā būs dažādas rubrikas, kurās tiks iesaistīti “X Faktora” dalībnieki, kā arī intervijas, kuras veiks portāla Skaties.lv Izklaides redaktors Kārlis Ķilkuts. Viņa sadarīto apkopos jau iepriekš minētie vadītāji.

TOP komentāri

 • Čuvax no Rīgas
  +4 +3 -1

  Čuvax no Rīgas

  O zajbis! Vairāk cilvēku, kas šļupst, televizijas ekrānos!!!! Super, būs ko pasmieties. Fujaks no kuldīgas..
 • Tasnāte
  +3 +2 -1

  Tasnāte

  Tas puisis Rūdolfs ir smieklīgs. Esmu bijusi pāris pasākumos kur viņš uzstājas:)
 • Alia Anjum

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!