2 komentāri
“X Faktora” dalībnieki ārpus tiešraides un lielās skatuves – faniem būs iespēja to visu redzēt! Klāt jaunās sezonas “Ekstra Faktors”!

Visā pasaulē, visur, kur vien pazīst “X Faktoru”, zina arī “Ekstra Faktoru”. Lielā šova mazo “brāli”, kas kaislīgākajiem faniem piegādā visu iespējamo aizkulišu informāciju par un ap notikumiem, kas tiešraidēs paliek aiz kadra. Arī šogad, “X Faktora” 3. sezonā, mājaslapā ExtraFaktors.lv katru nedēļu būs redzams svaigs speciālizlaidums!

Šosezon ar šova dalībniekiem, viņu ģimenēm un žūriju katru svētdienu tiksies TV3 raidījuma “Bez Tabu” talantīgās žurnālistes Baiba Runce un Alise Kubiloviča. Abas ceļu uz skatītāju sirdīm iekarojušas cīnoties par taisnību, izpalīdzot tiem, kuri sauc pēc palīdzības, skaidrojot un atbildot uz dažādajiem Latvijas TV skatītāju jautājumiem. Tagad viņu uzmanības lokā būs šova  “X Faktors” dalībnieki.

Uzdot savus jautājumus konkursantiem būs iespēja arī raidījuma faniem un atbalstītājiem mājaslapā ExtraFaktors.lv! Tāpat katru nedēļu “Extra Faktora” skatītājiem būs iespēja tikt pie pārsteiguma balvām!

Pirmais jaunās sezonas “Ekstra Faktors” gaisā jau 1. novembrī un turpmāk, katru nedēļu jau nākamajā dienā pēc lielās Tv3 svētdienas tiešraides  – pirmdienu vakaros, ExtraFaktors.lv !