Rojs Rodžers viesojas ”Extra Faktorā”, vērtē žūrijas un dalībnieku tērpus un pats nonāk ”zem lupas”

0 Komentāru

Jaunākā ”Extra Faktors” epizode ir īpaša ar to, ka atšķirībā no iepriekšējām šī ir filmēta Rīgas kinostudijā, proti, Latvijas populārākā šova ”X Faktors” norises vietā. Viesos šoreiz viena no spilgtākajām personībām Latvijas šovbiznesā – Rojs Rodžers, kurš pateiks, ko domā par Intara Busuļa, Markus Rivas un ”X Faktora” dalībnieku tērpiem.

Tā kā šoreiz uz vietas ”X Faktora” 11. novembra šovā bija visa ”Extra Faktors” komanda, visi spēki tika koncentrēti uz aizkulišu dzīves atspoguļošanu. Kopā ar Roju Rodžeru tika vērtēti gan žūrijas locekļa Intara Busuļa, gan šova vadītāja Markusa Rivas, gan arī ”X Faktora” dalībnieku tērpi. Roja rīcībā bija žetoni, kuri tika izdalīti atbilstoši viņa vērtējumam par konkrēto tērpu. Vai Intara tērps bija labākais, jūs vaicāsiet? Ne gluži. Skaties Roja vērtējuma rakstā ievietotajā video.

Tāpat video varēsi redzēt diskusiju starp Roju un vienu no šova ”X Faktors” stilistēm par to, vai tīkliņzeķubikses vispār vairs ir modē. Mūsu stiliste galu galā ar to pašu žetonu palīdzību arī novērtēs Roja tā vakara tērpu.

Notika arī nu jau par tradīciju kļuvusī spēle, kurā ”X Faktora” zvaigznes min dziesmas, kas tiek spēlētas atpakaļgaitā. Šoreiz sacentās Mārtiņš un Ingars no grupas ”Baritoni” un viens no viņiem otru šajā spēlē totāli pazemos.

”Extra Faktors” noslēgumā arī ikreizējā saruna ar žūrijas locekļiem. Šoreiz, protams, par Roju Rodžeru, dziesmu ”Tu esi labākais!” un to, ka dalībniekiem jānovērtē savi sasniegumi šovā ”X Faktors”, lai kurā vietā viņi būtu iekļuvuši.

Paņem ielūgumus uz ”X Faktors” pusfinālu!

Joprojām turpinās arī spēle ”Muzikālais kaleidoskops”. Spēlē varēsi pārbaudīt savas zināšanas par mūzikas pasauli un laimēt ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” pusfinālu.

Kopumā starp tiem, kuri spēlē būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem, izlozēsim trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” pusfinālu.

Spēlē vari līdz šā gada 26. novembra plkst. 12.00. Lai izdodas!

Spēlēt spēli!
0 Komentāru