15 komentāri

Kas to būtu domājis, ka arī “X Faktora” bargajai žūrijai sakāps emocijas līdz malām. Pēdējais raidījums bija pīķis, jo šovu pameta jau otrais Intara Busuļa komandas pārstāvis, par ko šoreiz it kā atbildīgs bija Reinis Sējāns. Kas arī kalpoja par iemeslu it kā skarbajam dialogam, ko iemūžinājis raidījums “Extra faktors”.

“Un, Reini, ej d*rst!” pēc raidījuma savam kolēģim teica dziedātājs, trombonists un “X Faktora” žūrijas dalībnieks Intars Busulis. Nav jāizskaidro, ka tas, protams, domāts ar lielu humora piesitienu un Busulis uz Sējānu ļaunu prātu netur, taču šāds dialogs šova vēsturē starp žūrijas pārstāvjiem noteikti notika pirmo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pilnu materiālu skaties izgrieztajā raidījuma “Extra faktors” fragmentā.

TOP komentāri

 • ILZE
  +9 +9 0

  ILZE

  Žūrija uzvedas tā,it kā Latviju būtu pametuši visi,kas jebkad mācījušies mūziku un dziedāšanu-vai tiešām žūrija nedzird to šķībo dziedāšanu;"Hypnotich" priekšnesums,manuprāt,bija katastrofāls.
 • Māra

  Māra

  Kuram gan vēl nav skaidrs, ka Sējāns izbalsoja Busuļa spēcīgāko konkurenti. Te jau žūrija neizbalso sliktākos, bet gan lielākos savus konkurentus.
 • Apelsins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!