Komentāri

Klāt nu jau kārtējā humora un jautrības pilnā raidījuma “Extra faktors” sērija, kurā noskaidrojas daudzas patiesības un nepatiesības. 

Piemēram, kāpēc Intars Busulis aicināja nebalsot ne par saviem padotajiem, ne Reiņa Sējāna un Aijas Auškāpas komandu? Kā arī – ko “X Faktora” galvenā favorīte Alise Haijima dara uz skatuves, kad aizmirst dziesmai vārdus?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To un daudz ko citu uz vietas skaidroja žurnālists Kārlis Ķilkuts, kā arī citus aktuālos jautājumus pārrunāja raidījuma vadītāji, komiķi Rūdolfs Kugrēns un Kārlis Liepiņš no Planīcas ielas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl