Par ko ”X Faktorā” balso pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš? Klāt ”Extra Faktors”!

1 komentārs

Dāmas un kungi, piesprādzējieties – klāt trešā ”Extra Faktors” epizode! Šoreiz šovā viesojas absolūti ekskluzīvs cilvēks, Latvijas ”X Faktora” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, kurš atklāj absolūti ekskluzīvus jaunumus par sevi, tostarp to, par kuru dziedātāju viņš balso šajā ”X Faktora” epizodē.

Arturs arī paņēmis līdzi foto albumu ar bērnības dienu bildēm. Lieki piebilst, ka video vari redzēt šī foto albuma saturu.

Būs arī nedaudz romantikas, proti, ”X Faktors” žūrijas kungi velta pašu sacerētu dziesmu vienīgajai žūrijas dāmai – Aijai.

Intervijās no trešās šova ”X Faktors” tiešraides varēsiet uzzināt, kādu filmu varoņos šova dalībnieki redz žūrijas locekļus. Mūsu ārkārtīgi spējīgie specefektu meistari arī parādīs, kā Aija, Intars un Reinis šajos tēlos varētu izskatīties.

Skaties ”Extra Faktors” trešo epizodi un uzzini, kāds slepenais čatiņš ir Intaram Busulim ar puišu grupu ”Baritoni”! Nākamais ”Extra Faktors” jau pēc nedēļas.

Paņem ielūgumus uz ”X Faktors” pusfinālu!

Joprojām turpinās arī spēle ”Muzikālais kaleidoskops”. Spēlē varēsi pārbaudīt savas zināšanas par mūzikas pasauli un laimēt ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” pusfinālu.

Kopumā starp tiem, kuri spēlē būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem, izlozēsim trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” pusfinālu.

Spēlē vari līdz šā gada 26. novembra plkst. 12:00. Lai izdodas!

Spēlēt spēli!
1 komentārs