12 komentāri

Šova piektajā tiešraidē dalībnieki cīnījās par iekļūšanu “X faktora” pusfinālā. Cīņu neizturēja un pietiekamu skatītāju atbalstu neieguva māsas Rozes un Artis Zaķis. Savukārt Klāvs Ozols, Reinis Liepa, Diāna Paško un Elīna Gluzunova ieguva ceļazīmi turpināt dalību šovā, esot soli tuvāk finālam.

“Extra Faktors” komanda rosijās aizskatuvē, lai noskaidrotu, vai dalībnieku uztraukums pirms kāpšanas uz skatuves pretī publikai ir mazāks nekā pirmajās tiešraidēs. Tāpat iztaujājām mentori Aiju Auškāpu, uzzinot, kas ir žūrijas locekles mīļākie svētki, pēdējā lasītā grāmata un iecienītākā recepte pret ziemas saaukstēšanos. Kā arī, mentores meitas Dārta un Nora atklāja, vai viņas vienmēr piekrīt mammas vērtējumam par dalībnieku priekšnesumiem.

Mentors Reinis Sējāns atbildēja uz dīvāna ekspertu jautājumiem, arī Artis Zaķis komentēja savu interesanto tērpu, kas nonāca komentētāju redzeslokā.

Piedalies konkursā – Skaties, skaiti un laimē!

Jā, tu nepārlasījies – divi vienā! Ne tikai seko līdzi aizraujošajiem notikumiem šova ”X Faktors” aizkulisēs, bet arī laimē balvas! Noskaties ”Extra Faktora” jaunāko epizodi, saskaiti, cik reižu raidījuma laikā tiek saskandinātas divas šampanieša glāzes, un piesaki sevi balvas izlozei, atstājot savu kontaktinformāciju. Tieši tik vienkārši. Balvā? Balvā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns ”Torley”.

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Apsveicam laimētāju – Alise Š.! Gaidi nākamo raidījuma epizodi un konkursu jau nākamnedēļ!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!