33 komentāri

Šova “X Faktors” otrās tiešraides laikā pamatīga spriedze valdīja ne tikai dalībnieku, bet arī viņu mentoru vidū. Elīna Gluzunova “Ekstra Faktora” filmēšanas komandai atklāja, ka viņi paši tikai dienu pirms tiešraides uzzinājuši, ka šovs būs jāpamet diviem dalībniekiem. Savukārt “X Faktora” žūrijas pārstāvim Reinim Sējānam pastāvēja iespēja palikt bez komandas.

Tomēr jaunumi netraucēja dalībniekiem atbildēt uz dažādiem “Ekstra Faktora” jautājumiem, un arī pašiem šķetināt noslēpumus aizkulisēs. Piemēram, kāpēc Kevins Dilans Feunangs pirms uznācieniem nēsā galvassegu? Vai “X Faktora” dalībnieki paši nolemj, kā izskatīsies uz skatuves? Tāpat “Ekstra Faktors” izjautāja Dagņa Roziņa ģimeni.

Piedalies konkursā – Skaties, skaiti un laimē!

Jā, tu nepārlasījies – divi vienā! Ne tikai seko līdzi aizraujošajiem notikumiem šova ”X Faktors” aizkulisēs, bet arī laimē balvas! Noskaties ”Extra Faktora” jaunāko epizodi, saskaiti, cik reižu raidījuma laikā tiek saskandinātas divas šampanieša glāzes, un piesaki sevi balvas izlozei, atstājot savu kontaktinformāciju. Tieši tik vienkārši. Balvā? Balvā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns ”Torley”.

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Apsveicam laimētāju – Egiju Z.! Gaidi nākamo raidījuma epizodi un konkursu jau nākamnedēļ!

TOP komentāri

  • Ieva
    +26 +24 -2

    Ieva

    Klāv! Tev ir ļoti skaists un interesants balss tembrs! Varu Tevi iedomāties dziedam Prāta Vētras "Maybe" vai Autobuss Debesīs "Ir tikai tveice". Jebkurā gadījumā, Tev piestāvētu mākslinieciskas kompozīcijas ar emocionālu un saturisku vēstījumu. Lai izdodas!!
  • ezis
  • Māra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!