5 komentāri

Pēdējā “X Faktora” tiešraide, kas bija vērojama kanālā TV3, bija īpaši spraiga un pārsteigumiem pilna. Humora raidījuma “Extra faktors” veidotāju komandai palaimējās šoreiz būt tur uz vietas, lai visus šos notikumus fiksētu.

Pirmkārt, šoreiz auditorijas kurināšana tika uzticēta nevienam citam kā vienam no raidījuma vadītājiem, komiķim Rūdolfam Kugrēnam, tikmēr viņa pārinieks Kārlis Liepiņš no Planīcas ielas, kā arī žurnālists Kārlis Ķilkuts izvērtēja viņa spējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču paši spraigākie notikumi neapzināti tika pataupīti beigām, jo šoreiz “X Faktorā” glābējdziesmu dziedāja divas dalībnieces – Nadežda Maņkeviča un Alise Haijima, kurām, pēc skatītāju domām, nu galīgi nevajadzēja to darīt (lai gan paši skatītāji bija tie, kuri viņas tur iebalsoja). Jau otro nedēļu pēc kārtas šovu pameta Intara Busuļa kategorijas dalībniece, un šis lēmums šoreiz bija uz Reiņa Sējāna pleciem, par ko arī Busulis viņam veltīja īpaši sulīgus vārdus.

TOP komentāri

 • Velga Novika
  +4 +3 -1

  Velga Novika

  Var jau viens otru sūtīt gan uz krūmiem, gan vēl tālāk. Tikai tas jau nemaina lietas būtību. Tikai Busulis, kurš pats izgājis cauri dažādām atlasēm, spēj bez pārākuma izrādīšanas pieņemt katru priekšnesumu. Pārējiem diviem tā ņirgāšanās pārāk bieži lien uz āru. Nedomāju, ka telefonbalsošanas rezultāti sevišķi atšķiras no internetbalsojuma, tādēļ grūti saprast, kā grupas ar vismazākajiem punktiem var palikt drošībā, bet solisti nonākt uz izbalsošanu. Šovs, protams, ir šovs, bet arī šovā jābūt kaut kādām attieksmes izrādīšanas robežām.
 • Humora raidījuma “Extra faktors”
  +1 +1 0

  Humora raidījuma “Extra faktors”

  Būtu jau laiks arī "Humora raidījums" likt pēdiņās. Astoņas sērijas ir gana daudz, lai to saprastu, ja cienat savus nedaudzos skatītājus. Varbūt kādu anekdoti izstāstat - būs vismaz kāda "Oga".
 • ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!