10 komentāri

3. septembra vakarā piedzīvojām to, ko gaidīja daudzi – kanālā TV3 bija vērojama pasaules slavenā dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmā sērija. Nu kārta pienākusi arī raidījumam “Extra faktors”, kas ar humoru atskatīsies uz piedzīvoto šova aizkulisēs.

Raidījuma vadīšanas groži uzticēti diviem komiķiem – Rūdolfam Kugrēnam un Kārlim Liepiņam no Planīcas ielas, bet “X Faktora” aizkulisēs dzīvojas žurnālists Kārlis Ķilkuts, kurš apgādā viņus ar materiālu.

“Extra faktora” pirmajā sērijā tika apskatīti šķēršļi, kas dalībniekiem jāpārvar, lai kāptu uz “X Faktora” lielās skatuves, piemēram, Margaritai no Rēzeknes nācās pārvarēt 24 luksoforus, kas ceļa remontu dēļ izvietoti uz šosejas.

Vēl šajā raidījumā redzēsiet, kā Intars Busulis aizkulisēs piemēra atbilstošus apavus un gatavojas sēsties pie žūrijas galda, kā arī to, kā žurnālists Kārlis lika dalībniekiem dungot, spiegt un dūkt.

Tas un daudz kas cits raidījuma “Extra faktors” pirmajā sērijā.

Video: “Extra faktors”, 1. sērija

TOP komentāri

 • Mans viedoklis
  +13 +12 -1

  Mans viedoklis

  Kapēc mums x faktora šovu nevar izveidot kā citās valstīs? Pieticīgā telpa, pogu neesamība pataisa to kā fabriku. Varējāt organizēt arēnā ar visu apgaismojumu, pogām, pacelt to līmenī. Lai no vizuāla vien prieks skatīties.
 • Aija
  +6 +6 0

  Aija

  Melnais humors ir jāsaprot, to spēj tikai nedaudzi, kuri patiešām saprot humoru. Es smējos, man patika! Paldies puiši!
 • Veronika Melne

  Veronika Melne

  Briesmīgi! Kāpēc viņus sauc par komiķiem? Nožēlojami vadītāji, joki briesmīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!