Grandioza ”Extra Faktors” epizode! Olga Rajecka atklāj savu ”raideri”, bet viesos – Edgars Bāliņš

3 komentāri

Klāt pirmā ”Extra Faktors” epizode pēc Latvijas simtgades svinībām, un esam sagatavojuši īpašu raidījumu ar augstiem viesiem un ekskluzīvām intervijām. Šoreiz iztaujāsim Edgaru Bāliņu par mūziku Latvijā un mediju telpā joprojām aktuālo Evijas Vēberes dziedājumu koncertā ”Mīlestības vārdā. 18+”, kā arī uzzināsim, ko Olga Rajecka prasa savā ”raiderī”.

Šajā ”Extra Faktors” epizodē Sanda arī salauzusi savu lāstu (ja to tā var nosaukt), jo pirmā intervija bija ar meiteņu grupu ”Cornelian”, kura pēc šīs intervijas tomēr spēja saglabāt savu dalību šovā ”X Faktors”.

Noskatoties šo epizodi, arī uzzināsiet, kuras no ”Cornelian” meitenēm ir brīvas un kādus puišus meitenes labprāt satiktu. Varam pačukstēt priekšā, ka ienākumu līmenis, pēc brīvo ”Cornelian” meiteņu domām, nebūt nav tas svarīgākais puišu izvēlē.

Gan studijas viesis Edgars Bāliņš, gan Olga Rajecka atklāj savus šova ”X Faktors” favorītus. Skaties video un uzzini, kuri tie ir! Priekšā vien pateiksim to, ka abu domas sakrīt.

Tāpat epizodē tradicionālā intervija ar ”X Faktors” žūriju, spēle, kurā šova dalībniekiem jāatpazīst dziesmas, kas tiek atskaņotas atpakaļgaitā, kā arī Edgars Bāliņš rādīs savas basketbolista spējas. Izklaide garantēta!

Vēlies džemperi, kāds mugurā Edgaram Bāliņam?

Tieši tāds pats un vēl citi varianti šim apģērbam pieejami šeit!

Zināmi pirmie spēles ”Muzikālā kaleidoskops” uzvarētāji!

Noslēgusies spēles ”Muzikālais kaleidoskops” 1. kārta un izlozēti arī trīs laimīgie, kuri savā īpašumā saņems ielūgumus divām personām uz šova ”X Faktors” pusfinālu.

Uzvarētāji ir:
  • Elīza J.
  • Dana P.
  • Dace G.

Jauna spēle! Balvā – ielūgumi uz ”X Faktors” finālu!

Ja neizdevās laimēt pirmajā spēles ”Muzikālais kaleidoskops” kārtā, nebēdā, jo spēlei ir arī otrā, noslēdzošā kārta, kurā arīdzan varēsi pārbaudīt savas zināšanas par mūzikas pasauli un laimēt ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” finālu.

Kopumā starp tiem, kuri spēlē būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem, izlozēsim trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” lielo finālu.

Spēlē vari līdz šā gada 10. decembra plkst. 12.00. Lai izdodas!

Spēlēt spēli!
3 komentāri