Klāt raidījuma ”Extra Faktors” jau sestā epizode. Ar ko tā atšķirsies no iepriekšējām, jūs vaicāsiet? Ar to, ka netiek intervēti šova ”X Faktors” dalībnieki. Tā vietā vārds šoreiz faniem ar lielākajiem un iespaidīgākajiem plakātiem un Renčikam, kurš vienmēr rūpējas par to, lai faniem šova laikā viss ir forši. Raidījumā viesojas neatkārtojamā Karmena Puķjāne.

4 komentāri

4 komentāri

 • nez

  nez

  Kad viņa dziedāja to ziemassvētku dziesmu gaidiju kad Kugrēns viņai ar to spaini iemetīs :)
 • sise
 • Anna

  Anna

  Nu jau paliek žēl Jūs, ne jau Karmenas, šàdi publiski izsmiet ir pazemojoši, arī būt jaunēkļa vietā var jebkurš, vairāk publicēt vajag tiešām interesantus faktus, kā attīstās, kas un kā ko dara, ir muļģīgi kādu izsmiet , tikai jauniešiem kaut kas tāds ir smieklīgs, tāpēc mums Latvijā šovi nav interesanti, sāpīgi skatīties, ka kaut kas tāds jau ir pat televīzigā, apkaunojoši.
  • kulārs

   kulārs

   Meitene pati grib darboties mūzikā un lien televīzijā. Raidījums jau no sākuma ieturēts provokatīvs un sarkastiks. Šādā stilā jautājumi uzdoti visiem dalībniekiem. Kas te pēkšņi Karmenai tāds nodarīts? Šovbizness paliek šovbizness - vai nu vari pacelt vai ne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!