4 komentāri

Klāt raidījuma ”Extra Faktors” jau sestā epizode. Ar ko tā atšķirsies no iepriekšējām, jūs vaicāsiet? Ar to, ka netiek intervēti šova ”X Faktors” dalībnieki. Tā vietā vārds šoreiz faniem ar lielākajiem un iespaidīgākajiem plakātiem un Renčikam, kurš vienmēr rūpējas par to, lai faniem šova laikā viss ir forši. Raidījumā viesojas neatkārtojamā Karmena Puķjāne.

Latvijā populārākā šova ”X Faktors” zvaigznes jau mēs labi zinām, jo tās savos ekrānos redzam ik svētdienu un par viņiem savos datoros un telefonos lasām teju vai katru dienu. Tāpēc ”Extra Faktors” veidotāji nolēma šajā reizē pievērsties tiem, kurus redzam mazāk un bez kuriem šovs nebūtu iedomājams, proti, faniem un Renčikam.

Lai kliedētu iespējamās šaubas par to, kas ir Renčiks, jāsaka, ka viņš ir tas, kurš pieskata, lai zālē sēdošajiem skatītājiem būtu ērti, patīkami un visādi citādi labi. Viņš pats sevi dēvē par publikas administratoru.

Renčika darbs ir ļoti atbildīgs, jo uz šovu fani, protams, nāk ar dažādiem plakātiem, un Renčiks ir tas, kurš parūpējas, lai šie plakāti un planšetes, kuros pausts atbalsts ”X Faktora” dalībniekiem, netraucētu citiem publikā esošajiem skatītājiem.

Tā, piemēram, iepriekšējā ”X Faktors” tiešraidē ar pavisam īpašu bija ieradies meiteņu grupas ”Carnelian” atbalstītājs Jaroslavs. Viņa planšete bija aprīkota ar gaismiņām, kuras darbināja īpašs akumulators, kas atradās Jaroslavam kabatā. Jāpiebilst, ka Jaroslavs ir tētis vienai no ”Carnelian” meitenēm. Citus ”X Faktora” zvaigžņu atbalstīšanai izmantotos rīkus apskati video!

Ciemos pie ”Extra Faktors” vadītājiem, Rūdolfa un Sandas, šoreiz bija šovā ”X Faktors” neiekļuvusī dalībniece Karmena Puķjāne, kura savu slavu Latvijas sabiedrībā izcīnīja ar apgalvojumu par miljons skatītājiem Priekuļu sporta svētkos. Jāsaka, ka Karmena no sava apgalvojuma joprojām īsti neatkāpjas, raidījumā ”Extra Faktors ” sakot, ka varbūt tur arī bija miljons, jo neviens jau tagad īsti vairs to nezina.

Kā jau katra ”Extra Faktors” epizode, arī šī tev noteikti ir jānoskatās, tāpēc spied pa pogām un baudi jautrību!

Spēlē spēli un ej uz ”X Faktors” finālu!

Ja neizdevās laimēt pirmajā spēles ”Muzikālais kaleidoskops” kārtā, nebēdā, jo spēlei ir arī otrā, noslēdzošā kārta, kurā arīdzan varēsi pārbaudīt savas zināšanas par mūzikas pasauli un laimēt ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” finālu.

Kopumā starp tiem, kuri spēlē būs atbildējuši pareizi uz visiem jautājumiem, izlozēsim trīs laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs ielūgumu divām personām uz šova ”X Faktors” lielo finālu.

Spēlē vari līdz šā gada 10. decembra plkst. 12.00. Lai izdodas!

Spēlēt spēli!

TOP komentāri

 • kulārs
  +4 +4 0

  kulārs

  Meitene pati grib darboties mūzikā un lien televīzijā. Raidījums jau no sākuma ieturēts provokatīvs un sarkastiks. Šādā stilā jautājumi uzdoti visiem dalībniekiem. Kas te pēkšņi Karmenai tāds nodarīts? Šovbizness paliek šovbizness - vai nu vari pacelt vai ne
 • Anna
  +2 +2 0

  Anna

  Nu jau paliek žēl Jūs, ne jau Karmenas, šàdi publiski izsmiet ir pazemojoši, arī būt jaunēkļa vietā var jebkurš, vairāk publicēt vajag tiešām interesantus faktus, kā attīstās, kas un kā ko dara, ir muļģīgi kādu izsmiet , tikai jauniešiem kaut kas tāds ir smieklīgs, tāpēc mums Latvijā šovi nav interesanti, sāpīgi skatīties, ka kaut kas tāds jau ir pat televīzigā, apkaunojoši.
 • nez
  0 0 0

  nez

  Kad viņa dziedāja to ziemassvētku dziesmu gaidiju kad Kugrēns viņai ar to spaini iemetīs :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!