15 komentāri

Ar grandiozu koncertu noslēgusies šova “X Faktors” trešā sezona, kurā uzvaras laurus plūca Reiņa Sējāņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova. Otrajā vietā ierindojās Diāna Paško, taču trešajā vietā palika Klāvs Ozols.

Tiešraides laikā vienu no dziesmām finālisti izpildīja kopā ar Latvijā zināmiem mūziķiem. Diāna Paško piepildīja sapni, uzstājoties kopā ar grupu “Prāta vētra”, Klāvs Ozols muzicēja ar Aminatu, taču “X Faktora” uzvarētāja uzstājās ar savu mentoru Reini Sējānu un grupu “Instrumenti”.

“Extra Faktora” pēdējā raidījumā varēsiet redzēt, ko Latvijā jau labi zināmie mākslinieki saka par jaunajiem censoņiem. Tāpat mentors Reinis Sējāns atbildēs uz desmit skatītāju iesūtītajiem jautājumiem, kā arī ielūkosimies, kā šova dalībnieki līksmoja ballītē.

Piedalies konkursā – Skaties, skaiti un laimē!

Jā, tu nepārlasījies – divi vienā! Ne tikai seko līdzi aizraujošajiem notikumiem šova ”X Faktors” aizkulisēs, bet arī laimē balvas! Noskaties ”Extra Faktora” jaunāko epizodi, saskaiti, cik reižu raidījuma laikā tiek saskandinātas divas šampanieša glāzes, un piesaki sevi balvas izlozei, atstājot savu kontaktinformāciju. Tieši tik vienkārši. Balvā? Balvā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns ”Torley”.

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Apsveicam laimētāju – Raimonds G.! Gaidi nākamo raidījuma epizodi un konkursu jau nākamnedēļ!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!