Pirmā šova tiešraide nesusi ne tikai prieku, bet arī bēdas – kļuvis skaidrs, kuram no dalībniekiem dota iespēja turpināt muzicēt uz spožās “X Faktora” skatuves, taču kādam ceļš uz uzvaru beidzies, īsti nesācies. Skatītāji un žūrija lēmuši, ka šovs jāpamet Pāvelam Fomkinam, taču afrikānis Kevins saņēmis vislielāko skatītāju mīlestību un atgriezies šovā.

Visas svētdienas garumā pa Rīgas Kinostudiju rotēja “Ekstra Faktors” kamera, lai tuvāk iepazītos ar dalībniekiem un būtu klāt svarīgākajos pirmās tiešraides mirkļos. Šajā epizodē uzzināsiet, ko pēc balošanas rezultātu paziņošanas aizskatuvē darīja Kevins, kā arī pārējie dalībnieki atklās, vai jaunajā mūziķī redz konkurentu.

Tāpat būsim liecinieki, kā žūrijas jaunpienācējs Marats reaģē uz asajiem dīvānu ekspertu komentāriem tviterī, un spēcīgās balss īpašniece Diāna Paško atklās, kāpēc dienu pirms tiešraides raudājusi.

Piedalies konkursā – Skaties, skaiti un laimē!

Jā, tu nepārlasījies – divi vienā! Ne tikai seko līdzi aizraujošajiem notikumiem šova ”X Faktors” aizkulisēs, bet arī laimē balvas! Noskaties ”Extra Faktors” jaunāko epizodi, saskaiti, cik reižu raidījuma laikā tiek saskandinātas divas šampānieša glāzes, un piesaki sevi balvas izlozei, atstājot savu kontaktinformāciju. Tieši tik vienkārši. Balvā? Balvā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns ”Torley”.

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Apsveicam laimētāju – Kristiānu T.! Gaidi nākamo raidījuma epizodi un konkursu jau nākamnedēļ!