Komentāri

Ik viens īstens “X Faktora” fans zina, ka īstās kaislības sākas līdz ar brīdi, kad, pa vienam vien, kādam no dalībniekiem spēle beidzas un pēc izbalsošanas jādodas mājup. Nu, jau tas brīdis pavisam tuvu! Bet tikmēr, iesildoties, lūgtum, just līdzi vai izmieties no sirds atskatoties uz šova “X Faktors” iepriekšējās sezonas izcilākajām “pērlēm”!

“Ekstra Faktora” vadītājas Baiba Runce un Alise Kubiloviča, pārlapojot šova arhīvu, pārliecinājušās, ka latvieši, nudien, ir drosmīgi! Viņi gatavi kāpt uz skatuves un dziedāt ar visu lāci uz ausīm! Nākamā atziņa: tie, kuri var vēl pakustēt, var arī piedalīties dziedāšanas šovā – vecums nav šķērslis! Visbeidzot – žūrija! Jā, Latvijas “X Faktorā” nav Saimona Kauela, bet, vai Reinis Sējāns nemēdz būt dzēlīgs un Intars Busulis smieklīgs? Turklāt, aizkulisēs un grimētavā viss iet vēl augstākos toņos!

Noskaties “Ekstra Faktora” pirmo raidījumu, tiekamies jau svētdienas tiešraidē un, tur aizkulisēs redzēto, skaties pirmdien, 4. novembra vakarā, ekstrafaktors.lv!