32 komentāri

Gaisotne ar katru nedēļu šovā “X-faktors” kļūst saspringtāka – arī šonedēļ dalība cīņā par galveno balvu noslēdzās divām mentora Intara Busuļa grupām. Par izbalsotajām grupas “Limonāde” un “The Gardens” meitenēm pārdzīvoja arī balsojumu izturējušie dalībnieki, tomēr sacensība ir un paliek sacensība.

Pirms tiešraides, finālisti vairākas stundas pavada grimējoties, veidojot matus un mērot vakara tērpus. Lai arī visi ir sadraudzējušies, tāpat sapnis par uzvaru šovā ir ikvienam, tāpēc visi grib ne tikai labi nodziedāt, bet arī satriecoši izskatīties!

Tomēr uztraukums pirms šova tiešraides netraucēja aizskatuvē sniegt intervijas “Extra Faktors” komandai. Tapa zināms, ko dalībniece Elīna Evelīna Jansone domā par sociālajos tīklos sacelto jezgu par un ap viņas kleitu, Diānas Paško stiliste atklāj, cik maksā cepure ar kuru viņa uzstājās. Tāpat mentors Reinis Sējāns komentē iemeslus, kāpēc dzēlīgi atbildējis uz šova vadītāja Marka Rivas jautājumiem.

Piedalies konkursā – Skaties, skaiti un laimē!

Jā, tu nepārlasījies – divi vienā! Ne tikai seko līdzi aizraujošajiem notikumiem šova ”X Faktors” aizkulisēs, bet arī laimē balvas! Noskaties ”Extra Faktora” jaunāko epizodi, saskaiti, cik reižu raidījuma laikā tiek saskandinātas divas šampanieša glāzes, un piesaki sevi balvas izlozei, atstājot savu kontaktinformāciju. Tieši tik vienkārši. Balvā? Balvā bezalkoholiskais dzirkstošais vīns ”Torley”.

KONKURSS IR NOSLĒDZIES! Apsveicam laimētāju – Līga I.! Gaidi nākamo raidījuma epizodi un konkursu jau nākamnedēļ!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!