Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri

Klāt kārtējā trešdiena, nu jau sestā pēc kārtas, kurā “X Faktora” kvēlākajiem faniem un citiem interesentiem kopā ar komiķiem Rūdolfu Kugrēnu un Kārli Liepiņu no Planīcas ielas ir iespēja ieskatīties šova aizkulisēs.

Viņiem palīdz arī žurnālists Kārlis Ķilkuts, kurš ar savām lieliskajām intervēšanas spējām ķircina šova dalībniekus un kavē viņiem laiku, kamēr nav jākāpj uz lielās skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā raidījumā redzēsim, kādiem dzīvniekiem jaunās zvaigznes pielīdzina “X Faktora” žūrijas dalībniekus – mūziķus Reini Sējānu un Intaru Busuli, kā arī grupas “Prāta vētra” ierakstu kompānijas vadītāju Aiju Auškāpu, kā arī neiztiksim bez spiegšanas/dūkšanas spēles, Busuļa modes padomiem un daudz kā cita.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl