82 komentāri

”X Faktors” arī noslēdzošajā televīzijas atlases kārtā iepriecinās ar skarbiem stāstiem, kuri liks aizdomāties, lieliskām vokālajām dotībām, mūzikas stilu dažādību un netipiskām profesijām. Skaties.lv piedāvā jau tagad ieskatīties vienā no šī vakara numuriem. “X Faktora” pirmajā sezonā iepazītā Margarita Kolosova ir atgriezusies! Kā tu domā – vai Margarita saņems – JĀ?

Margaritai uznākot uz skatuves, žūrijas sejās parādīsies smaidi un atskanēs neskaitāmi jautājumi, kā nekā tieši šo sievieti daudzi uzskata par šova talismanu.

Piecu bērnu māmiņa joprojām remontē traktorus, kā nekā ne visiem ir tik daudz līdzekļu, lai vestu lauku darbu palīgus uz servisiem.

Šogad Margarita cer, ka ne tikai tiks līdz “krēslu izaicinājumam”, bet saņems arī kādu no krēsliem!

Šova pretendente pārsteidza žūriju ar sev netipisku dziesmu, viņa izvēlējās izpildīt grupas “Rammstein” dziesmu “Du Hast”.

Izdzirdot pirmos dziesmas vārdus, Intars un Reinis jau sāka dejot, pie žūrijas galda, toties dziesmas izskaņā mūzikas eksperti dejoja jau pie skatuves, aicinot līdzi skatītājus.

Pirmo reizi šova vēsturē kāda pretendenta priekšnesums izpelnījās dejas pie skatuves, matu kratīšanu un lēkāšanu.

Pēc uzstāšanās Reinis paziņo, ka tā bijusi labākā ballīte trīs gadu laikā!

Margaritas uzstāšanās saņēma JĀ no Aijas, Intara un Reiņa, bet NĒ no Marata.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!