5 komentāri

Jau šovakar varēsim vērot ”X Faktora” trešās sezonas noslēdzošo ”krēslu izaicinājuma” raidījumu, kurā savas komandas nokomplektēs Intars Busulis un Marats Ogļezņevs. Vai Kristers Rullis iegūs krēslu?

Kristers sajūsmināja daudzus TV atlases vērotājus ar skaisto, netipisko balss tembru, to īpaši novērtēja daiļā dzimuma būtnes.

Kristera uzstāšanās TV atlasē!

Mūziķis ”krēslu izaicinājumu” raksturo kā šova emocionālāko daļu, jo parādi sniegumu, apsēdies krēslā, un tad tevi pēkšņi nomaina.

Kristers aizdomājas, ka viens un tas pats notikums spēj sniegt prieku un lielu sarūgtinājumu.

Uz skatuves Kristers ir atklāts un paziņo, ka žūrija pat nevar iztēloties, cik liels ir satraukums.

Parasti uzstājoties, Kristers jūt enerģiju un cer, ka tas tā būs arī šoreiz un šī enerģija palīdzēs apsēsties krēslā.

Aija Auškāpa neslēpj, ka dziedātāja izvēlētais mūzikas žanrs ir nepieciešams šovā un Marata komandā.

Reinis Kristeru sauc par foršu mūziķi, tieši tādu, kādu viņi meklē. Ja nebūtu satraukums un ģitāra ”štimmētu”, būtu bijis vēl labāk!

Kā Kristera uzstāšanos novērtēs grupas mentors Marats? Vai dziedātājs ar īpatnējo balss tembru apsēdīsies krēslā? Skaties jau šodien telekanālā TV3 plkst. 20.20!

TOP komentāri

 • Pff
  +8 +8 0

  Pff

  Mans favorīts! Ļoti žēl, ka netika trijniekā. Kristeram ir ļoti patīkams balss tembrs un ārzemniecisks skanējums. Ceru Kristeru vēl redzēt uz lielās skatuves. Ja nākamgad atkal tiks rīkots X faktors, noteikti mudinātu piedalīties vēlreiz :)
 • Mārtiņš
  +7 +5 -2

  Mārtiņš

  Perfekta balss. Neapnīk klausīties, tāpat kā pirmo viņa priekšnesumu, ja būtu viņa koncerts noteiktu ietu klausīties. Gribētos lai viņš tiktu tālāk. Super!
 • Čoms

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!