Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

5 komentāri
Ekskluzīvs FOTO stāsts: vidusskolas sols, mēģinājumi un filmēšanās reklāmas – kā aizrit “X Faktora” favorītes Alises Haijimas ikdiena?
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Nav noslēpums, ka “X Faktora” dalībniekiem līdz ar iekļūšanu finālistu lokā ikdiena tika pakārtota tikai un vienīgi šovam. Izņēmums nav arī Rīgas 6. vidusskolas 12. c klases skolniece Alise Haijima. Piedāvājam fotostāstu ar vienu dienu viņas dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neskatoties uz to, ka Alise ir otra jaunākā “X Faktora” dalībniece (jaunākā ir 17 gadus vecā Adriana Miglāne), pirms fināla raidījumiem bukmeikeriem tieši viņai piedēvēja galvenās favorītes statusu šovā. Tas nozīmē, ka meitenei ikdienā ir īpaši liela uzmanība, kā arī mēģinājumos jāatstrādā laiks divtik.

Skola – mēģinājums – mājas – skola

“X Faktora” fināla laikā viņai ir ļoti saspringts grafiks. No rīta viņa ceļas un dodas uz skolu. Dienā, kad portāls Skaties.lv “izsekoja” meiteni, viņai pirmā stunda bija pie klases audzinātājas, kura pasniedz matemātiku. Iepriekšējā dienā bijis kontroldarbs, tāpēc pirmās 40 minūtes tika pavadītas, pārrunājot šo notikumu.

Ja skolā ir garā diena, no stundām Alise prom tiek tikai pēc pulksten 15.00, bet ar to viss nebūt nebeidzas, jo 16.00 sākas horeogrāfijas mēģinājums, kurā tiek radīts šovs kopā ar dejotājiem, lai priekšnesums gan uz vietas, Rīgas kinostudijā, gan TV kamerās izskatītos iespaidīgāk.

Pēc horeogrāfijas ne tuvu diena nav galā, bet turpat uz vietas Alisei jāfilmējas “Douglas” reklāmā, kur viņa kopā ar citu “X Faktora” tiek sapucētas pēc pilnas programmas. Dienas noslēgumā viņa dodas pie savas dziedāšanas pasniedzējas Nijoles Berezinas, pie kuras skolojas jau ilgāku laiku.

Un tikai ap pulksten 21.00 Alise dodas mājās, lai varētu izpildīt skolā uzdoto un beidzot doties pie miera, lai celtos un viss atkal sāktos no gala.

TOP komentāri

 • Vērotājs
  +17 +14 -3

  Vērotājs

  Kāpēc visu laiku ir stāsti / raksti tieši par Alisi? Jā, viņa nebūt nav slikta, bet ir arī citi dalībnieki, kuri būtu pelnījuši publicitāti. Kaut vai tas pats - šī brīža skatītāju mīlulis - Arturs. ;)
 • gudrais
  0 0 0

  gudrais

  Alise ir forša, un arī citi ir tādi - katrs ar kaut ko savu. Alisei nav vajadzīgi šādi aizstāvības komentāri, jo tie viņai atņem skatītāju balsis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!