Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
Ekskluzīvs FOTO stāsts: pirmā skatuve un dzimtā puse “X Faktora” zvaigznei Nadeždai Maņkevičai
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Neskatoties uz to, ka 22. oktobra vakars viņai dziedošo talantu šovā “X Faktors” bija pēdējais, 27 gadus vecā meitene no Ozolniekiem sev iekrāja lielu atbalstītāju skaitu. Ieskatīsimies šīs jaunās Latvijas dziedošās zvaigznes bērnības takās.

Rīta “krosiņš”

Lai gan daudzus gadus viņa nodzīvojusi arī dažādās ārzemju valstīs, kā viņa pati portālam Skaties.lv atzinusi, nekur nav tik labi kā mājās. Meitenes dzimtā puse ir Ozolnieki, kur arī spērusi savus pirmos soļus daudzās dzīves jomās.

Pie Nadeždas viesojamies dienā, kad viņai jādodas uz Rīgu tikai pēcpusdienā, tāpēc apciemojam meiteni no paša rīta. Kā profesionāli sportisti savu dienu iesāk ar skrējienu, Nadežda dodas uz netālu esošo Jelgavu, kur viņai ir mēģinājuma studija, un iemēģina balsi. Tur arī viņu satiekam.

Pēc tam, lai brauciens nebūtu veltīgs, mums rodas ideja iegriezties arī Ozolniekos, kur atrodas viņas pirmais skolas sols, pirmais sporta laukums, pirmā skatuve. Nadežda mums parāda savu bērnudārzu un netālu esošo vidusskolu, kurā pati mācījusies. Ozolnieku vidusskola pārsteidz ar savu EKO skolas statusu, ko ievērojam jau pie galvenās ieejas – desmitiem, iespējams, pat simtiem velosipēdu, kas nozīmē – apkārtnes iedzīvotāji netērē lieki degvielu, jo bērni citādāk tiek uz skolu.

Mūsu pavadīja skaista, sausa rudens diena, kurā apskatījām vietējo ezeru, kā arī tiltu pāri Iecavai, kurā dziedātāja mēdz paviesoties brīžos, kad priekšā lielas dzīves izvēles vai vienkārši tad, kad ir vēlme padomāt.

Dzīve starp pilsētām

Pēc tam dodamies uz Rīgu, kur Nadeždai kopā ar citu “X Faktora” dalībnieci, Alisi Haijimu, filmējas kosmētikas veikala “Douglas” reklāmā. Abām dāmām bija jāprezentē šī gada rudens tendences. Taču arī ar to diena nebūt nav galā.

Turpat uz vietas jau viņu gaidīja horeogrāfi, ar kuriem izmēģināt priekšnesuma efektivitāti, jo pie kustībām ticis strādāts visu tekošo nedēļu. Tad pulkstenis jau tuvojas vēlai pēcpusdienai, kad jaunajai māmiņai jādodas atpakaļ uz mājām, kur viņu jau gaida nepilnus divus gadus vecā meitiņa Rebeka.

TOP komentāri

 • Inga
  +2 +2 0

  Inga

  Paldies par rakstu, BET...pirms publicēšanas vajadzētu tomēr pārlasīt, ja ne pašam, tad vismaz kādam citam palūgt!
 • Nu nezinu...
  +2 +1 -1

  Nu nezinu...

  Man šķita, ka Nadeždai bija tikai un vienīgi kā spēcīga balss(pat dažbrīd brēcoša), bet viss pārējais garlaicīgs, gan izpildījuma stils, gan dziesmas, gan vizuālais tēls. Nebija tā, ka gribētos noklausīties priekšnesumu līdz galam aizmirstot visu, kas apkārt. Viņā nav nekādas odziņas, tāda auksta meitene ar aukstu izpildījumu. Katrā ziņā līdz pilnīgai uzvarai tur ir ĻOTI, ĻOTI! tālu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!