Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Komentāri

Pēc uzvaras grandiozajā šovā ”X Faktors” dziedātāja Kattie galvenokārt uzturas Baltkrievijā, kur strādā un mācas. Skaties.lv devās uz Baltkrieviju, lai satiktu dziedātāju un redzētu viņas iemīļotākās dzimtenes vietas.

Dziedātājai brīvajā laikā patīk pastaigāties. Tāpēc nereti viņa redzama lielākajos Minskas parkos, kur gan pastaigājas, gan īrē dažādus braucamrīkus, lai apmeklētu pēc iespējas vairāk mīļāko vietu.

Foto: Kattie bauda Sarkanās jūras zemūdens krāšņo pasauli un viesojas pie beduīniem

Netiek smādētas vēsturiskas vietas. Tām māksliniece pievērš lielu nozīmi, kā nekā vēsture ir pamats tam, kas veido mūsdienu nācijas.

”Vasarā man nepatīk atrasties mājās, bet patīk daudz laika pavadīt pie dabas. Varu aizbraukt uz vasarnīcu. Ja nav tik daudz brīva laika tepat Minskā ir gana daudz vietas pastaigām,” staigājot pa vecpilsētu paziņo Kattie.

Kā vienas no savām mīļākajām vietām Baltkrievijā Kattie nosauc Miras un Nesvižas pilis. Viena pils parāda seno laiku skaistumu un varenumu, bet otra bruņinieku laika ieročus un bruņas.

”Zinu, ka pastaiga pa Miras pili nav viegla un rītdien kājas liks par sevi manīt, bet pils ir tik skaista un dižena, ka ir tā vērta, lai izstaigātu visus tās torņus un pagrabus,” smaida Kattie.

”X Faktora” uzvarētāja dievina dzīvniekus, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka viena no viņas iemīļotajām vietām Minskā ir zooloģiskais dārzs, kura teritorijā atrodas gan delfinārijs, gan dinozauru parks.

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Lielu uzmanību Kattie pievērš plēsīgajiem dzīvniekiem un dažādiem rāpuļiem, kurus uzskata par īpaši skaistiem. Tā kā viņa ir fantastikas, piedzīvojumu filmu fane, tad dinozauri ir viena no viņas kaislībām.

””Jūras laikmeta parks” un citas filmas, kurās redzami dinozauri man ļoti patīk. Man pat ir savas iemīļotās dinozauru sugas. Tā kā pat lietainais laiks, mani neattur no dinozauru apskates. Parkā dinozauri attēloti reālajā lielumā un ir interesanti apzināties to varenumu un spēku,” tā Kattie.

Esot Minskā, Kattie labprāt apmeklē arī karaoki. Parasti viņa to dara kopā ar draudzeni Nastju, kuru varējām redzēt pagājušās sezonas ”X Faktora” atlasēs.

Atšķirība starp karaoki Latvijā un Baltkrievijā ir tāda, ka Baltkrievijā par ieeju atpūtas vietā ir jāmaksā, sākot no 20 eiro. Karaokē ir vakara vadītāja, bekvokāls, kas piedzied ikvienam dziedātājam. Lai apmeklētu karaoki ir solīdi jāsaģērbjas, sportiskajā stilā var palikt aiz durvīm.

Kā jau visām sievietēm arī dziedātājai patīk iepirkties. Ja Kattie vēlas iegādāties Baltkrievijā ražotās preces viņa dodas uz tirdzniecības centru, kurš atrodas zem zemes. Veikalam ir trīs stāvi un visi atrodas pazemē.

Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”

”Varu pa veikaliem staigāt stundām ilgi. Saprotu, ko man vajag iegādāties un attiecīgi izvēlos tirdzniecības centru. Ir centri, kuros ir tie paši veikali, kurus esmu redzējusi Latvijā un ir tādi, kuros galvenokārt ir tikai Baltkrievijā radītās preces,” skaidro Kattie.

Baltkrievija ir viesmīlīga valsts. Minska ir pilsēta, kura nemitīgi attīstās, aug un piedāvā jaunas iespējas. Dziedātāja priecājas, ka dzimusi Minskā, tāpat viņa priecājas, ka nu par mājām var dēvēt arī Latviju.

”Daudzi man jautā, kad beidzot būs kāda dziesma. Viss ir procesā, strādāju pie vairākiem singliem un jau drīzumā iepriecināšu fanus ar jaunām dziesmām. Nespēju sagaidīt, kad darbs pie singliem būs pabeigts. Pačukstēšu – tas būs jau ļoti drīz,” nobeidz Kattie.