94 komentāri
Ekskluzīva reportāža: Dmitrijs Kļinčiščevs 34. dzimšanas dienā plosās Vecrīgā ar faniem
PUBLICITĀTES FOTO

Viens no šī gada ”X Faktora” spožākajiem pretendentiem Dmitrijs Kļinčiščevs nedēļas nogalē svinēja savu trīsdesmit ceturto dzimšanas dienu. Topošais mūziķis jubileju nosvinēja fanu ielenkumā!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dmitrijs stāsta, ka dzimšanas dienā paviesojies dažādos Vecrīgas klubos, tajā skaitā – labākajā latviešu klubā ”ČBK”.

”Žanna, tu esi labākā!” Ekscentriskais romantiķis Dmitrijs Kļinčiščevs pārbiedē žūriju

”X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli

Ejot no viena kluba uz otru, ekstravagantais ”X Faktora” dalībnieks izdalīja faniem konfektes, kā arī uzņēma jaunas fotogrāfijas, lai no jubilejas paliktu lieliskas atmiņas.

Romantiķis parunājies ar faniem un klubos padejojis ar dāmām. Kā jau dzimšanas dienā piedienas – baudījis arī šampanieti un svētku torti!

”Draugi novēlēja veiksmi uz skatuves un dzīvē, kā arī dzīvesprieku un radošus panākumus,” tā Dmitrijs.

Dmitrijs paziņo, ka saņēmis piedāvājumu novembrī uzstāties uz lielās skatuves, bet viņš neprezentēs sevi klausītājiem, kamēr nebūs izdomājis visus sīkumus – ko runāt, kādas dziesmas dziedāt un kamēr nebūs zināms, kuras meitenes dejos.

Topošais dziedātājs dejotājām jau pasūtījis skaistus sieviešu kostīmus, kuri interesantuma ziņā neatpaliks no viņa krāsainajiem uzvalkiem.

”Ar priekšnesumiem negribu steigties, gribu, lai viss ir pārdomāti, interesanti un skaisti,” nobeidz Dmitrijs.

Baudi jaunas dziesmas! Dmitrijs Kļinčiščevs atklāj, kā romantiski pārsteidzis Žannu

TOP komentāri

  • Martins Kuks
  • Marika Zālīte
    +5 +5 0

    Komentārs no Facebook

    Es saprotu, ka šī ir kārtējā Latvijas " slavenība" ar kura gaitām tagad tiks piesārņots Facebooks🤦
  • Gunta Brikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!