1 komentārs
Edgars Kreilis iesaka, kā veiksmīgi pārvarēt ”X-Faktora” atlases
F64

Jau nākamajā nedēļā sāksies atlases otrajai šova ”X-Faktors” sezonai. Sākot ar pirmdienu, šova komanda viesosies teju visās lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī un, protams, Rīgā. ”X-Faktors” pirmās sezonas dalībnieks Edgars Kreilis Skaties.lv lasītājiem un topošajiem atlašu dalībniekiem iesaka, kā rīkoties, lai pārvarētu šova atlases un nokļūtu uz lielās skatuves.

”Katram dalībniekam noteikti ir izstrādāta sava metode, kā tās pārvarēt, bet, manuprāt, galvenais priekšnoteikums ir nebaidīties nebūt perfektam. Iespējams, satraukums būs jūtams, jo tomēr katram šis notikums spētu dot milzīgas pārmaiņas dzīvē, bet, lai to realizētu, nedrīkst ļaut uztraukumam ņemt virsroku,” atklāj Kreilis.

Dziedātājs arī neslēpj, ka, lai arī šovs ir aiz muguras, popularitāte, ko tas sniedzis, jūtama joprojām: ”Bums turpinās, jo arī šovasar vēl notiks izbraukuma koncerti saistībā ar ”X-Faktoru’”. Ikdienā vēl darba kolēģi piemin, ka klienti ir interesējušies, kad mani varēs satikt aiz letes. Ņemot vērā, ka pēc ”X-Faktora” piedalījos arī ”Supernova”, tad cilvēki joprojām atskatās un sasveicinās.”

Bet ar ko šobrīd ir aizņemts ”X-Faktorā” iepazītais mūziķis? ”Godīgi sakot, pavasaris ir kā jauns uzplaukums ne tikai koku zaros, bet arī ikdienas darbos, jo plaukst gan jaunas idejas, gan mērķi un iespējas. Nesen beidzās ”RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometne, kas bija visnotaļ produktīva. Ieguvu jaunus draugus, sarakstīju divas jaunas dziesmas kopā ar mūziķiem, kurus bērnībā klausījos savā ”mp3” atskaņotājā.”

”Patiess prieks bija sadarboties ar tādiem mūziķiem kā Linda Leen, Mārtiņš Gailītis, Arnis Račinskis, Pēteris Pāss un Jūlijs Melngailis. Nenoliedzami, mūzika nu kļuvusi par manu ikdienu, koncertēju dažādās Latvijas vietās, strādāju pie jaunu dziesmu radīšanas un ar plašu skatu vēros nākotnē, kas man noteikti saistās ar mūziku,” pārliecināts ir Kreilis.

Arī tu vēl vari pagūt pieteikties šova atlasei! Pieteikuma anketu atradīsi šeit.