Dzīves laikā apaugam ar lietām! Lāsma Salmiņa, izpildot ”Tēvzemei”, centusies parādīt, kas patiesi ir būtiski

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Dzīves laikā apaugam ar lietām! Lāsma Salmiņa, izpildot ”Tēvzemei”, centusies parādīt, kas patiesi ir būtiski
ULDIS STEPANOVS

Lāsmu Salmiņu pirmo reizi iepazinām, pateicoties viņas dalībai skaistumkonkursā ”Mrs.Latvija”, kur skaistule ieguva III Vice Miss titulu. Konkursā kā savu talantu Lāsma parādīja dziedāšanu, mūzika, dziesma aizrāvusi jauno sievieti un viņa izmēģinājusi spēkus ”X Faktorā”. Lāsma izvēlas vienkāršību, latviskumu, paziņojot, ka dziesma bagātina viņas dvēseli.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Lāsma stāsta, ka ļoti priecājas, ka ir šāds konkurss, tā ir lieliska iespēja sevi pierādīt, sevi pārvarēt, sevi pasniegt un prezentēt.

Dvēseliski, skaisti un patriotiski! Lāsma Salmiņa dāvā sirds siltumu, izpildot dziesmu ”Tēvzemei”

Pašas gatavots skrubis un kontrastu duša. ”Mrs.Latvija” dalībniece Lāsma Salmiņa spēj sev nodrošināt lieliskas skaistumkopšanas procedūras

Lāsma ”X Faktorā” mēģinājusi piedalīties pirms diviem gadiem, bet nav bijusi tam gatava, licies, jā, viņa var, bet ir jāsagatavo repertuārs, ir jābūt, kaut nedaudz, bet sagatavotam. Pēdējos divus gadus Lāsma attīsta vokālu un pašmācības ceļā apgūst ukuleles spēlēšanu.

”Dziesma baro dvēseli, tā ir kā mans dvēseles bagātināšanas veids. Dzīves laikā bija jāiziet cauri dažādiem posmiem, daudz kas bija jāsaprot un jāsāk daudzas lietas darīt no nulles. Bet dziesma, tā ar mani ir bijusi vienmēr. Kaut domu līmenī, sajūtās, bet ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa,” smaida Lāsma.

Mainoties dzīvei, nākusi saprašana, ka ir īstais laiks, lai pilnveidotu vokālu un spertu uz priekšu mazos solīšus, kas veicinās repertuāra sagatavošanu, un iepriecinās apkārtējo sirdis ar viņas izpildījumu.

Stāstot par šovā izpildīto dziesmu ”Tēvzemei”, Lāsma saka, ka tā ir viena no pirmajām dziesmām, kuru viņa sagatavojusi savā izpildījumā vienkārši ar ukuleles pavadījumu. Dziesma viņu uzrunājusi un piesaistījusi. Viņa uzskata, ka dziesma spēj aizkustināt un iekustināt dvēseles stīgas. Šova pretendente priecājas, ka dziesma viņu atradusi, jo tajā ir viedums. Latvisko hitu viņa ierakstījusi studijā, tā bijusi pirmā pieredze darbā ar ierakstiem.

Lāsma priecājas, ka konkursā ”Mrs.Latvija” 2020./2021.gadā ieguvusi III Vice Miss titulu un kroni, kroni viņa izmantoja arī priekšnesuma laikā, bet kā tērps kalpoja skaistumkonkursam gatavotais stilizētais tautastērps.

Šova pretendente uzskata, ka ir pašā sava muzikālā ceļa sākumā un daudz, kas vēl var mainīties muzikālajā virzienā. Viņa domā, ka ir ar kaut ko jāsāk. Galvenais darboties – dziedāt, ķert izdevību uzstāties, lai bagātinātu pieredzi.

”No mentoriem iemācījos, ka instruments var nedaudz ”iegāzt” kopējo priekšnesumu, kā arī to, ka ”X Faktora” pamats ir popmūzika. Tas nozīme, ja tev tuvs ir mūzikls, roks vai tautasdziesma, žūrija to vērtēs kritiskāk, tas ir tikai mans viedoklis. Protams, pieredze, pieredze, pieredze,” tā Lāsma.

Šova pretendente uzskata, ka dzīves laikā mēs apaugam ar mantām, lietām, lieku informāciju un bieži vien aizmirstam pašu svarīgāko. Tāpēc viņa atbalsta un ciena dabiskumu, vienkāršību, kad mazāk ir vairāk. Tikai tā var pamanīt, kas ir tas svarīgais un būtiskais.

0 Komentāru

X Faktors

Intars Busulis ir nokomplektējis savu “X Faktora” komandu! Diona, Loreta un Grēta dalās pirmajās sajūtās

“Kā tu spēji nodziedāt? Man klausoties bija “kamols kaklā”.” Arita Siliņa velta dziesmu mirušajai māsai

“Bez minstināšanās dodu tev krēslu!” Ekstravagantā, bet vienkāršā Katrīna Kovaļuka piesaista Intara Busuļa uzmanību

“X Faktoram” pārāk ekskluzīvi! Jūlija Leviona prezentē vienu no savām ģeniālajām dziesmām

“Jauki dzirdēt tik emocionāli pārpildītu skaņdarbu.” Busulis paslavē Dionu Liepiņu

“Ļoti skaisti, nav komentāru!” Grēta Grantiņa emocionāli izpilda vienu no Adeles populārākajām dziesmām

Loretas Klibiķes dziedājums ir tieši tas, kas vajadzīgs nogurušām dvēselēm, miesai un garam

Aleksandra Šimanovska daudz dziedājusi, konsultējusies ar vokālajiem pedagogiem! Vai mentors novērtēs ieguldīto darbu?

Larai Babinai apsēsties krēslā nav tik būtiski, kā palikt visām omītēm sirsniņās

Lauras Melbārdes vienkāršums, dabiskums un vokālās dotības apbur mentoru

Dziesma, balts krekls un guaša krāsas! Elizabete Ločmele pārsteidz ar īpašu performanci

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” pirmais “krēslu izaicinājums” ir klāt! Intars Busulis izvēlas savu komandu