Komentāri

Oktobra pirmajā svētdienā pasaules slavenajā dziedošo talantu šovā “X Faktors” piedzīvojām īstu sastāva sijāšanu, kurā noskaidrojās pirmie četri jaunieši, kuri sevi pilntiesīgi var saukt par šā šova dalībniekiem. Starp viņiem nebūs grupas “Prāta vētra” ģitārista Jāņa Jubalta meitas Helēnas Paulas, kuru uzreiz pēc priekšnesuma aicinājām uz nelielu sarunu.

“Es domāju, ka godīgs lēmums. Man vēl ir, uz ko augt un uz ko tiekties. Tas ir tikai objektīvi!” uzreiz pēc uzstāšanās portālam Skaties.lv klāstīja 16 gadīgā dziedātāja, kura uzskata, ka ar šo nekas nebeidzas, bet gan tieši pretēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties Helēnas Paulas uzstāšanos Krēslu izaicinājumā

Jautāta, vai viņa gaidīja šādu lēmumu, Helēna atbild neviennozīmīgi. “Nezinu, vai gaidīju, bet biju tam gatava! Jo ir jau tikts tik tālu, un tā tam acīmredzot vajadzēja notikt,” “X Faktora” grupas mentores Aijas Auškāpas lēmumu komentē šova dalībniece. “Es neuzskatu, ka ir noticis kaut kas nepareizs, jo šeit ir tiešām ļoti daudz talantīgu dziedātāju, kuri parādīja sevi no vislabākās puses,” tā Helēna.

Dzīve neapstājas, ko pierāda arī jaunietes plāni – pirmajā vietā mācības, jo jaunkundze mācas vēl tikai vidusskolā, un arī mūzikas lauciņā nekas nestāv uz vietas. “Es piedalos mūziklā “Sapņotāji” ar Jelgavas popkori, tā kā viss turpināsies, viss notiks!”